• Byla jsi tu do teď pro druhé, a sebe a své potřeby odkládala?
  • Víš, že je něco potřeba změnit, ale nevíš, jak na to?
  • Chceš na sobě pracovat a ráda bys k tomu měla parťáka a komunitu stejně smýšlejících žen?  
  • Cítíš, že nadešel čas začít se opět věnovat sobě a své seberealizaci?

Pojď se mnou na společnou 5denní AKTIVACI ZDARMA, ve které tě provedu začátky vykročení k životu v souladu sama se sebou. Teď hned. Okolnostem navzdory. Vítej doma! 

5denní aktivace "Na cestě s Věrkou" ti otevře cestu ke tvé vnitřní síle, prohloubí tvůj vnitřní klid a jistotu a přinese více radosti do tvých (ne)obyčejných dní. 

Otevře se ti směr kudy a jak vykročit k vaší hlubší životní spokojenosti
Získáš chuť k akci, ale současně tvůj zrak obrátíme dovnitř k ukotvení a sebepoznání
Posílíme tvou každodenní radost, energii a elán, ať už prožíváš cokoliv nebo se nacházíš kdekoliv
Prohloubíme společně tvůj vnitřní klid a lehkost každodennosti

"Přivítej do svého života více radosti a nového elánu a rozhodni se nečekat, až budou věci zase jako dřív."

Jak těchto 5 společných dní Na cestě probíhá?

  • Každý den ti přijde do tvé schránky email s tematickým a návodným textem, krátkým videem nebo audio nahrávkou s představením konkrétní aktivity nebo techniky, kterou zakomponuješ do tvého běžného dne. 
  • Podporu a sdílení se stejně naladěnými ženami ti dodá uzavřená Facebooková skupina. Být na to sama je častokrát to nejtěžší! 
  • Všechny materiály také najdeš přehledně v členské sekci, kam se můžeš kdykoliv vracet. Přístupy ti zůstanou 3 měsíce. 

Tak co? Jdeš do 5denní AKTIVACE?
Ukážu ti cestu a po celou dobu budu stát při tobě. 

  • Beru na vědomí, že pro změny v mém životě je potřeba něco dělat. Že když budu jen sedět a čekat, nemusí se stát vůbec nic!
  • Důvěřuji procesu a nechám se vést. Dovoluji si nelpět na okamžitých výsledcích a těším se na zkoušení nových technik a přístupů!
  • Otevírám se všemu, co mě na cestě čeká. Přijímám překážky, strachy i úskalí a rozhoduji se na cestě radovat a dokonce i bavit!
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vytvoření a fungování vašeho účtu zdarma.

Za poslední rok a půl se toho semlelo opravdu hodně. Uzavření mé pražské firmy, nekonečně dlouhé měsíce se třemi dětmi doma, manželství, které se otřásalo v základech, no pod vlivem okolností i naše vnitřní transformace, rozjezd mého nového podnikání...

Nakonec jsem z toho všeho vyšla ještě silnější, spokojenější a ukotvenější, než kdykoliv před tím. A to jsem prožila třeba i porod uprostřed Šanghaje!

Osvědčily se mně mé funkční techniky a přístupy z oblasti mindfulness, koučingu, neurovědy i života samotného, které už roky používám a nyní je můžete objevovat a začleňovat do vašeho života spolu se mnou už teď

Jmenuji se Věrka Švach, jsem kreativní koučka, průvodkyně žen, tvůrce seberozvojových a podnikatelských kurzů a lektorka prožitkové mindfulness. Se svým slovensko-kanadským mužem a našimi třemi dětmi žijeme nyní v Berlíně. 

"Hluboce věřím, že když dojdeme k našemu sebepoznání, sebeléčení a následně i sebepřijetí, otevřou se nám úžasné cesty naší seberealizace, životní radosti a naplnění."

Už několik let se nechávám vést Věrkou. Účastnila jsem se jejích 10denních Happiness Challenges, sleduji její příspěvky na sociálních sítích a vášnivě poslouchám její podcast Na cestě. Proč zrovna ona? Pro její životní zkušenosti, jak v oblasti businessu, tak rodiny a roviny duchovní, které dokáže ryze, otevřeně a velmi prakticky předávat a zasazovat do kontextu mindfulness. Její techniky, tipy nebo jen obyčejné životní momenty mne velmi inspirují a pomáhají mi žít život přítomněji a šťastněji. Za to jí patří můj velký dík, obdiv a doporučení vám všem, kteří jste se ocitli na cestě hledání nebo "jen" udržování radosti a opravdovosti svého života.
Markéta Víškováinterní auditor (nyní na mateřské dovolené)