5denní aktivace
"Na cestě s Věrkou" 

 • Byla jsi tu do teď pro druhé a sebe a své potřeby odkládala?
 • Víš, že něco je potřeba změnit, ale nevíš, jak na to?
 • Chceš na sobě pracovat a ráda bys k tomu měla parťáka a komunitu stejně smýšlejících žen?  
 • Cítíš, že nadešel čas začít se opět věnovat sobě a své seberealizaci?

Provedu tě začátky vykročení k životu v souladu sama se sebou. Teď hned. Okolnostem navzdory. Vítej doma! 

5denní aktivace "Na cestě s Věrkou" ti otevře cestu ke tvé vnitřní síle, prohloubí tvůj vnitřní klid a jistotu a přinese více radosti do tvých (ne)obyčejných dní. 

Otevře se ti směr kudy a jak vykročit k vaší hlubší životní spokojenosti
Získáš chuť k akci, ale současně tvůj zrak obrátíme dovnitř k ukotvení a sebepoznání
Posílíme tvou každodenní radost, energii a elán, ať už prožíváš cokoliv nebo se nacházíš kdekoliv
Prohloubíme společně tvůj vnitřní klid a lehkost každodennosti
Kamila Zadrobílková
Věrčina energie mě opět podpořila a postavila na nohy, vrátila radost a úlevu do každodennosti. Program doporučuji všem, kteří chtějí nacházet radost v dnech všedních i nevšeních. Techniky, které obsahuje jsou na pár minut, nic složitého a zahlcujícího a Věrčin hlas v meditacích je balzám na duši i na uši :-).
Kamila Zadrobílková
Lucie Kadlečková
Program mi příjemně osvěžil techniky, které již používám. Také jsem s tím do programu vstoupila, aby se mi některé zapomenuté opět aktivovaly a to se také stalo a příjemně to prohloubilo mou bdělost. Také mám ráda Věrky pole a bylo příjemné v něm těch pár dnů být a pracovat na své cestě s její oporou. Díky!
Lucie Kadlečková

Program

 • DEN 1: Co všechno ti na světě náleží a ty o tom nevíš (3min video)
 • DEN 2: Tři kroky jak pro sebe využít moc a sílu přítomnosti (4min audio)
 • DEN 3: Praktická mindfulness pro ženy (tvořivé listy)
 • DEN 4: Jak se přeladit na (ne)obyčejnou radost (4 min video s afirmační kartičkou)
 • DEN 5: Není přijetí jako přijetí aneb nejsi oběť (realitu transformující věta)

"Přivítej do svého života více radosti a nového elánu a rozhodni se nečekat, až budou věci zase jako dřív."

Jak těchto 5 společných dní Na cestě probíhá?

Každý den ti přijde do tvé schránky email s tematickým a návodným textem, krátkým videem nebo audio nahrávkou s představením konkrétní aktivity nebo techniky, kterou zakomponuješ do tvého běžného dne. 

Podporu a sdílení se stejně naladěnými ženami ti dodá uzavřená Facebooková skupina. Být na to sama je častokrát to nejtěžší! 

Tak co? Jdeš do 5denní AKTIVACE?

Ukážu ti cestu a po celou dobu budu stát při tobě. 

 • Beru na vědomí, že pro změny v mém životě je potřeba něco dělat. Že když budu jen sedět a čekat, nemusí se stát vůbec nic!
 • Důvěřuji procesu a nechám se vést. Dovoluji si nelpět na okamžitých výsledcích a těším se na zkoušení nových technik a přístupů!
 • Otevírám se všemu, co mě na cestě čeká. Přijímám překážky, strachy i úskalí a rozhoduji se na cestě radovat a dokonce i bavit!
Vyplněním a odeslání formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle zásad GDPR

Se třemi dětmi, s podnikáním, při životě v cizině a se všemi změnami ve společnosti se toho u mě dějě prostě opravdu hodně. Také se my ženy se neustále proměňujeme uvnitř i navenek, spolu s věkem se mění naše možnosti i priority. Vztahy jsou výzvou a mnohdy je toho na nás prostě moc!  

Osvědčily se mně mé funkční techniky a přístupy z oblasti mindfulness, koučingu, neurovědy i života samotného, které už roky používám a nyní je můžete objevovat a začleňovat do vašeho života spolu se mnou už teď

Jmenuji se Věrka Švach, jsem mindset a transformační koučka, mentorka, tvůrce seberozvojových kurzů a skupinových koučinků a autorka knihy Na cestě - Šanghajský příběh. Se svým slovensko-kanadským mužem a našimi dětmi žijeme nyní v Berlíně. 

"Hluboce věřím, že když dojdeme k našemu sebepoznání, sebeléčení a následně i sebepřijetí, otevřou se nám úžasné cesty naší seberealizace, životní radosti a naplnění."

Markéta
Už několik let se nechávám vést Věrkou. Účastnila jsem se jejích programů, sleduji její příspěvky na sociálních sítích a vášnivě poslouchám její podcast Na cestě. Proč zrovna ona? Pro její životní zkušenosti, jak v oblasti businessu, tak rodiny a roviny duchovní, které dokáže ryze, otevřeně a velmi prakticky předávat a zasazovat do kontextu mindfulness. Její techniky, tipy nebo jen obyčejné životní momenty mne velmi inspirují a pomáhají mi žít život přítomněji a šťastněji. Za to jí patří můj velký dík, obdiv a doporučení vám všem, kteří jste se ocitli na cestě hledání nebo "jen" udržování radosti a opravdovosti svého života.
Markéta Víškováinterní auditor