DIAMANTOVÁ CESTA

s Věrkou 

Praktický a energetický skupinový koučink za pohodovou každodenností, proměnou vztahu k sobě a úlevným pochopením vašeho života.

Prakticky. Minimalisticky. Efektivně.

Všechny skupiny právě běží. Zapište se na čekací listinu a já se vám ozvu, jakmile otevřu další běh programu. 

DIAMANTOVÁ CESTA

s Věrkou 

Praktický a energetický skupinový koučink za pohodovou každodenností, proměnou vztahu k sobě a úlevným pochopením vašeho života.

Prakticky. Minimalisticky. Efektivně.

Všechny skupiny právě běží. Zapište se na čekací listinu a já se vám ozvu, jakmile otevřu další běh programu. 

"Diamanty" jsou transformační cesta, která pro vás autenticky a inovativně kombinuje praktičnost, spiritualitu a novodobé vzdělávání se skupinovým koučinkem.

Vše v mém silném energetickém poli, které bezpečně umožní nechat dít vaše potřebné vnitřní i vnější procesy.

Jsem neskonale šťastná, že jsem mohla projít Diamanty. Spousta se toho u mě od té doby změnila!! Žiju daleko vědomější život, než jaký jsem žila dřív. Život, který si opravdu užívám každý den, a to přesto, že ne každý ten den je růžový….ale i to k našemu životu patří a je potřeba to vědomě přijmout.

účastnice Evka

Toto není obyčejný kurz. Ani koučink. 

Diamantová cesta, kterou prošlo již přes 130 žen, je úlevný proces vaší vnitřní proměny s oporou v energii skupiny.

Cesta otevírá potenciál navždy proměnit vaši životní a vntiřní tíhu v konstruktivní tvoření vašeho nového života. Vaše strachy, traumata a hluboce uložená trápení můžeme společně uchopitproměnit v odžité životní zkušenosti, na kterých můžete stavět váš další neobyčejně obyčejný život. 

Diamant vlevo

Součástí je channeling - tok informací a "načtených" zpráv, které právě potřebujete slyšet. Ať už pro skupinovou dynamiku, nebo pro vás jednotlivě.

Channelované informace skrze Věrku zintenzivňují vaši vlastní práci na sobě a umožňují vám dostat se velmi efektivně a prakticky k vaší vlastní vnitřní pravdě.

Vše bezpečně, ukotveně a vědomě. V respektu k vašem aktuálnímu životu. Tak, abyste to v pohodě ustáli a integrovali do vaší každodenní reality.

A to nyní potřebujeme všichni!

Co vám Diamantová cesta přinese?

  • Postupnou proměnu do uvolněnějšího prožívání každodenních momentů
  • Novou energii a chut' do života skrze inovativní vnitřní práci
  • Úlevu z pochopení, proč se vám dějí věci, které se vám dějí
  • Osvobození z pročištění bloků v rodové linii, aby se vám už necyklily
  • Poznání vlastních vzorců v podvědomí a otevření cesty změny
  • Uzření vlastní vnitřní pravdy a postupné poznávání toho, kým doopravdy jste
  • Poznání dalších skvělých žen a zcela nových forem podpůrné sounáležitosti

"Je krásné, když žena začne zářit. Vše kolem ní se začne proměnovat. Zkvalitní se její vztahy (no primárně ten k sobě samé), zklidní se její rozdrásaný vnitřní svět, zpomalí se každodenní okamžiky, zpevní se hranice osobní zóny. Spokojená žena vyzařuje nádhernou energii, která razantně a přímo ovlivňuje její okolí. A to je léčivé pro ni i pro celý svět. 

Stojí za tím ovšem kus vnitřní práce! Od převzetí zodpovědnosti za vše, co v mém životě je i není , přes pravidelnou práci na sobě, až po pochopení, že vše mám ve svých rukou, a to ať už se v mém dosavadním životě odehrálo cokoliv.

Nestane se to samo a nestane se to přes noc. Ale já vás tím provedu. Mé zkušenosti, znalosti, inovativní seberozvíjející techniky i mé silné energetické pole jsou tu pro vás. Otázkou je, zda chcete a zda cítíte, že toto je nyní pro vás. Přidejte se na cestu k ostatním ženám, zářit můžete také. Pohodovější každodenní život je tu i pro vás. Těším se!"

Věrka

Co vás čeká?

6 praktických týdenních bloků

Diamant vlevo

Plán mé Duše a hlubší kontext mého života

úlevné pochopení smyslu mé cesty, náhled na nové souvislosti mého života a otevření cesty změny, vnitřní osvobození od mnohých starých trápení, otevření se novému vztahu k našemu tělu, podněty pro praxi
Diamant vlevo

Můj vnitřní svět

uzření a uchopení mého momentálního stavu, nácvik novodobých technik pro postupnou proměnu sebe v sobě i mého světa kolem, podněty pro praxi
Diamant vlevo

Nový vztah k mému tělu a cesta k přirozenému zdraví

přijetí těla jako nedílné součásti mé životní cesty, postupné pěstování nového vztahu k němu a první praktické proměny v realitě, podněty pro praxi
Diamant vlevo

Nové kódy mého rodu

unikátní navázání na předky a rodiče, energetické přeformátování vztahu, aktivace a uchopení mých cenných vnitřních darů a talentů, podněty pro vaši praxi
Diamant vlevo

Mé temné stránky, stíny a potlačené části

zvědomění a uzření, otevření cesty k přijetí či propuštění, podněty pro sebe-terapeutické uchopení, konstruktivní a tvůrčí využití zdánlivých negativ pro běžný život
Diamant vlevo

Integrace, praxe, doplnění, vzájemné sdílení, peer podpora

dosednutí prožitků, dovysvětlování, extra praxe, podněty - vše dle aktuálního vývoje vaší cesty.

Všechny skupiny právě běží. Zapište se na čekací listinu a já se vám ozvu, jakmile otevřu další běh programu. 

Program “Diamantová cesta” mě jako začátečníka přivedla na cestu naprosto odlišných rozměrů a návyků. Pochopila jsem, ze pro mě jedinou možností, jak spokojeně fungovat v každodenní realitě je ZASTAVIT SE a ODPUSTIT. A za to jsem moc vděčná. Kurz mi přinesl hlavně přeprogramování mojí mysli z pohledu duše, která potřebuje vyléčit. Cestu doporučuji každému, kdo chce v životě něco změnit, protože nejdůležitější je začít u sebe. Dekuji a těším se na budoucí setkáni! ♥️

účastnice Andrea

Jak tento skupinový program probíhá?

Diamant vlevo

6x vzdělávací část tématu týdne formou Věrčina 30 min videa (vždy v úterky v 10:00)

Uchopení hlavního tématu a jeho zasazení do praktického novodobého kontextu vašeho života
Diamant vlevo

5x skupinový koučink na Zoomu s možností tzv. horkých křesel (vždy čtvrtek, 3x v 10:00 a 2x ve 20:00)

Velmi cenné společné sdílení, koučink naživo, transformační spolubytí i doplňková inspirace. Pobyt v této intenzivní energii Věrky je léčivé, přepisující i aktivační zároveň.
Diamant vlevo

Slavnostní zahájení a seznámení

Setkání na Zoomu (již s přenosem do skupiny) kde oslavíme zahájení nové etapy vašeho života. Seznámíte se též s vašimi spolu-cestujícími
Diamant vlevo

Závěrečná oslava naší cesty

Společné slavnostní setkání, uctění vaší cesty, ohlédnutí a zvědomění všech patřičných proměn. Toto bývá hluboké setkání, které vám už navždy zůstane v srdci
Diamant vlevo

Facebooková skupina

Bezpečné propojení v online prostoru skupinovou podporu, energetické dobíjení, dotazy a přenosy živých vysílání pro pozdější shlédnutí
Diamant vlevo

Webová Diamantová stránka

Místo, které poroste spolu s programem a vaší prací na sobě. Najdete tam záznamy Zoomů, doplňkové materiály podle potřeby a odvíjení tématu i vaší práce či potřeb. Můžete využít i pokud nemáte nebo nechcete mít Facebook.

Vše bude přenášeno do skupiny a bude i záznam. O nic nepřijdete. Obrovským přínosem je i shlédnutí a prožití koučování druhých osob. Co řeší jedna, řešíme na určité úrovni všechny.

A pak už vzhůru do nové éry vašeho života! A ta už může být prožívána zcela nově, než kdy dřív. Už to budete opravdová VY! A to je ten největší dar, který můžete sobě i vašim nejbližším dát.

Cena 12 900 Kč

nebo 3x 4.300,- na měsíční splátky 

Všechny skupiny právě běží. Zapište se na čekací listinu a já se vám ozvu, jakmile otevřu další běh programu. 

Diamantová cesta mi ukázala, jak je “snadné” vypořádat se se strachy, bloky z minulosti, o kterých jsem možná ani nevěděla, že jsou to bloky, a naučila mě komunikovat sama se sebou! Ani desítky terapií a přehrabování se ve vlastním stavu nešťastnosti, nespokojenosti, nenaplněnosti a pocitu zbytečnosti, mi ani zdaleka nepřinesly tolik pochopení a AHA momentů, jako pár večerů na Diamantové cestě a aplikování jejich jednoduchých metod v praxi. Na Diamantové cestě jsem opravdu začala chápat a všechno začalo dávat smysl a já jsem najednou rozuměla tomu, proč.. proč to všechno. A co víc 🙂 najednou jsem věděla, co s tím, jak s tím vším pracovat, i když to někdy může trvat déle, než se nám líbí. A to je právě ta cesta. Cesta, která mě opravdu neskutečně vyklidnila.

účastnice Lucka

Šla jsem si do Diamantů pro hlubší poznání sama sebe, pro větší uvolnění a všechno tohle se mi splnilo. To, co jsem během posledních dvou měsíců prožila, je až neuvěřitelné a jsem Vám za to moc vděčná. Věřím a cítím, že jsem na správné cestě... Jeden ze zázraků je zlepšení atopického ekzému mé mladší dcerky (tohle jsem vůbec nesdílela, ale on se ten ekzém začal během posledního měsíce až neuvěřitelně zlepšovat, až je téměř pryč...). Tuším, ze je tam souvislost s přijetím mého tlaku na sebe a větším uvolňováním.

účastnice Marťa

Kdo vás touto cestou provede?

Jsem Věrka Švach, váš průvodce, healer a transformační kouč

V životě jsem si prošla mnohým. Odchod z domu ve 14, život různě po světě, podnikání, o které jsem přišla v Covidu, postupný příchod tří dětí, z nichž každé se narodilo v jiné zemi. Znám pocity ztracenosti, vyčerpání, tlaku i tíhy zodpovědnosti.

Ale pochopila jsem, že vnější okolnosti nedefinují to, kým jsme uvnitř a že i navzdory čemukoliv, co se nám v životě odehrává, můžeme být šťastní, spokojenívnitřně svobodní. Je to úleva!

Naučila jsem se díky každodenní inovativní práci na sobě přijímat realitu takovou, jaká je, uvolňovat své těžké myšlenky, změnit přístup ke stresu, vnímat své tělo a respektovat jeho potřeby i limity a dát sebe na první místo. 

Až touto vnitřní změnou postoje k sobě samé a k životu celkově se začal zcela radikálně proměňovat i můj život navenek. Nyní žiji v krásných a smysluplných vztazích, v rodině spolu-pracujeme, nedřu se a nestresuji, raduji se z maličkostí a každodenně vnímám, možná až extaticky a bláznivě, krásu a pomíjivost života. 

A toto přeji vám všem! Jsem hluboce přesvědčená, že je to tu pro nás všechny. A já si dovoluji vás provést touto cestou i vás. 

Díky mému životu a vzdělání v zahraničí (momentálně Berlín) jsou mé techniky a mentorské přístupy neotřelé, inovativní, pozitivní a zábavné. Díky mým rozvinutým a bezpečně uchopeným spirituálním darům přináším spirituálnější přesah, aktivuji v lidech cítění a mé energetické pole umožňuje účastníkům skutečnou a pravdivou cestu vnitřní změny

Velmi se těším, co společně prožijeme a jak se vám život začne proměňovat! Bude mi ctí být i pro vás na této cestě průvodcem!

Pojďte poznat trojici úžasných žen a přesto naprosto obyčejných. Věřím, že se v každé z nich poznáte. Jak se jim žilo PŘED Diamantovou cestou, co se jim dělo v průběhu programu a jak se jim žije NYNÍ? Co jsou to za změny, které se na této výjimečné cestě odehrávají?
Tento příběh může být i váš.
Těším se na naši společnou práci a na všechny vaše proměny.
Věrka
Váš transformační kouč, mentor a životní průvodce

Nová doba je tady. Mnoho věcí se změnilo a a ještě se změní! Je potřeba nacházet nové a funkční způsoby žití, které budou vyhovovat jen a jen vám!

Je potřeba si už opravdu uvědomit kým jste, přijmout to, kým nejste a procítit ten neuvěřitelně krásný potenciál spokojeného a naplněného života. Je to tu pro všechny!

A já vás tím procesem změny s obrovskou radostí

a hlubokým respektem provedu.