DIAMANTOVÁ CESTA

s Věrkou a Mončou

Transformační skupinový koučing ve spirituálním kontextu,
kterým prošlo již přes 100 žen!

Přeješ si už jednou provždy změnit svůj život?

Odstranit všechy křivdy, bloky a strachy, co tě drží zpátky a vyladit přístup k sobě?

Máš odvahu, chuť a prostor podívat se pravdě do očí, pustit se do čištění a konání a následně získat aktuální MAPU TVÉ ZMĚNY, která ti otevře tvou další cestu?  

diamant fialový

Pak je tato unikátní Diamantová cesta pro tebe! 

Nevím, jestli slovama přesně dokážu vyjádřit, jak mi Diamantová cesta a vy, Věrko a Moni, změnili život. A tak k vám posílám velkou dávku vděčnosti, kterou cítím. Věřím, ze k vám doputuje v té správné formě.

účastnice Eva

Právě probíhající skupiny jsou plné. Napište mně na vera@verasvach.com pokud máte zájem zapsat se na čekací listinu. Dám vám přednostně vědět, až otevřu další termíny. Děkuji, Věrka

diamant fialový

Tento unikátní program kombinuje praktické i spirituální techniky tak, abychom nastolily harmonii, léčení a zcela nový způsob tvého každodenního prožívání v souladu s tvou duší, tvými dary i posláním. Pochopíš tvé karmické souvislosti, příčiny i následky.

diamant fialový

Budeme spolu celé čtyři měsíce v energetickém spojenínenecháme tě v tom samotnou. Cokoliv se objeví a projeví uchopíme tak, jak to má být uchopeno, podíváme se tomu do očí a pomůžeme ti to zpracovat, pustit a osvobodit se.

Spolu-práce probíhá pouze v úzké a intimní skupince 6 účastnic z potřeby naprostého individuálního přístupu

Každá z účastnic se napojuje jedna na druhou v procesu podpory a násobení ženské síly a jednoty.

diamant fialový

Pojďme společně otevřít tvůj plný potenciál a využít tak energii této transformační doby pro tvé vlastní probuzení a nastolení tvé nové životní etapy.

"Tento program mění životy do slova a do písmene" (účastnice Danka)

diamant fialový

Na Diamantové cestě tě čeká: 

16 týdnů v energetickém poli léčení, propouštění starého a otevírání tvého nejvyššího potenciálu

6 online setkání kombinující koučink a spirituální léčení

Přelomové techniky a přístupy pro tvé tělo, mysl i duši

Nastolení léčení, čištění, sebepoznání, sebepřijetí a seberealizace

Intimní spolu-práce ve skupinkách jen pro 6 účastnic

Vzdělávací videa a podpůrné audio a PDF materiály pro maximální podporu mimo Zoomy

Právě probíhající skupiny jsou plné. Napište mně na vera@verasvach.com pokud máte zájem zapsat se na čekací listinu. Dám vám přednostně vědět, až otevřu další termíny. Děkuji, Věrka

V čem ti byla Diamantová cesta největším přínosem?

Naučila jsem se pracovat se špatnými stavy a těžkými situacemi v mém životě. Vše mělo svůj smysl a VELKÝ přínos. SUPER byla mapa duše - objevení programu mé duše, toho na čem mám pracovat, objevení možné změny práce, harmonizace vnitřní rodiny (setkání s ní pro mě bylo hodně silné), objevení komunikace s mými předky, čištění starých bolestí. Krásné bylo, že během Diamantové cesty se objevily i další věci, které jsem si měla vyřešit. Hodně důležité bylo dopracovat se k tomu, přestat se rýpat ve starých bolestech a zraněních a brát každý den jako nový začátek. Super přínosem bylo i to, že jsem měla přímo fyzickou potřebu zbavovat se starých věcí, které už nepotřebuju!

účastnice Kamča

Chceš si zkrátit čekání na tvé místo na Diamantové cestě? 

Můžeš se podívat na pár nádherných rozhovorů s účastnicemi, které už tuto cestu ušly. Tady je první z nich, s Hančou, které se v Diamantech odehrál jeden VELMI SILNÝ příběh. Diamantová cesta jí doslova proměnila život.  Ostatní rozhovory najdeš pak na mém Youtube kanále Věrka Švach

Kdo tě touto cestou provede? 

Věrka Švach

Svou cestu poslání jsem začala žít postupně, od narození mé první dcerky a od zveřejnění série Čtyři v tom, kde jsem byla jako účastnice. Do té doby jsem fungovala hezky mužsky, nevědomě a bylo to moc fajn. Pak jsem ale začala cítit, že je "tam" něco víc. Že mě neuspokojuje úspěch, peníze a vlastně ani ne práce samotná.   

Po narození dětí, po vynesení na povrch mnoha temných stránek mé vnitřní ženy, vnitřních zranění i bolavých minulých životů v sebezapření se můj život začal proměňovat.

Bylo to tak ulevující! Objevovat tu jemnou sílu ženy, dovolovat si projevovat se autentickyvynášet na povrch mé dary a jít krok za krokem cestou mého poslání. A proměňovat tak i vztah s mým mužem. A proto tak moc rozumím vám! 

Provázím nyní vás, milé ženy, na této vaší unikátní cestě. Přináším vám Vesmírné a spirituální pohledy, ale při tom vás držím nohama na zemi a provázím vás praktickými technikami z oblasti koučingu i mindfulness. Protože na aplikaci v každodennosti záleží! 

Velký dík na této mé cestě patří i Monice, mé spirituální průvodkyni už devátým rokem, se kterou se podílím na těchto přelomových setkáních. 

Monika Papyan 

Jsem spirituální průvodkyně a léčitelka srdcí již více než 25 let.

Jsem žena, která říká, co cítí a zároveň cítí, co říká. Mým darem je vnímat neviditelné. Skrze slova, symboly, barvy, obrázky a kódy zviditelňuji vše na papíře.

Kreslím informace pro zkvalitnění života. Zapisuji, co umožní změnu. Používám má slova k probuzení a pochopení jedinečnosti každého člověka .

Můj hlas slouží jako nástroj jejich léčení, na nevědomé úrovni. Za slovy se nalézá určitá frekvence, která pomáhá urychlit události v životě jedince tím, že je uvolní z podvědomí do vědomí a tím se mohou řešit v realitě.

Jsem mámou tří dospělých dětí a žiji ve spokojeném partnerství s mým druhým mužem. 

diamant fialový

Spolu s Monikou vyneseme na povrch tvé staré vzorce a programy,
zvědomíme
karmická pouta, prožijeme nově, co je potřeba vědomě doprožít a provedeme tě cestou odpuštění, opuštění, co si už nemusíš nést dál a 
nastolíme proces vnitřního léčení.

Diamantová cesta mi ukázala, jak je “snadné” vypořádat se se strachy, bloky z minulosti, o kterých jsem možná ani nevěděla, že jsou to bloky, a naučila mě komunikovat sama se sebou! Ani desítky terapií a přehrabování se ve vlastním stavu nešťastnosti, nespokojenosti, nenaplněnosti a pocitu zbytečnosti, mi ani zdaleka nepřinesly tolik pochopení a AHA momentů, jako pár večerů s Věruškou a Mončou na Diamantové cestě a aplikování jejich jednoduchých metod v praxi. Na Diamantové cestě jsem opravdu začala chápat a všechno začalo dávat smysl a já jsem najednou rozuměla tomu, proč.. proč to všechno. A co víc 🙂 najednou jsem věděla, co s tím, jak s tím vším pracovat, i když to někdy může trvat déle, než se nám líbí. A to je právě ta cesta. Cesta, která mě opravdu neskutečně vyklidnila.

účastnice Lucka

Šla jsem si do Diamantů pro hlubší poznání sama sebe, pro větší uvolnění a všechno tohle se mi splnilo. To, co jsem během posledních dvou měsíců prožila, je až neuvěřitelné a jsem Vám za to moc vděčná. Věřím a cítím, že jsem na správné cestě... Jeden ze zázraků je zlepšení atopického ekzému mé mladší dcerky (tohle jsem vůbec nesdílela, ale on se ten ekzém začal během posledního měsíce až neuvěřitelně zlepšovat, až je téměř pryč...). Tuším, ze je tam souvislost s přijetím mého tlaku na sebe a větším uvolňováním.

účastnice Marťa

Předpoklady pro vstup do programu:

 • Odvaha podívat se do očí všemu, co přijde
 •  Hluboké vnitřní volání po transformaci, vyčištění a pochopení
 • Obrovská chuť začít žít naplno, poznat hlas tvé duše a tvé vnitřní dary
 • Chuť otevřít se tvému plnému potenciálu
 • Síla a prostor vytrvat po celou dobu a zúčastnit se všech 6 online setkání
 • Odhodlání a čas provádět zadané techniky a cvičení
 • Naprostá důvěra v techniky a metody Věrky a Monči
 • Přesvědčení, že jen a pouze TY máš vesmírnou moc vyladit svůj život
 • Potřeba oddat se procesu a pomyslně se položit na energii skupiny, programu i celé transformace
 • Souhlas se vzájemným sdílením a spolubytím v naší intimní skupině 6 účastnic a Věrky a Monči
 • Mlčenlivost navenek mimo naši skupinu o prožitcích ostatních účastnic (co se stane v Diamantové cestě zůstane v Diamantové cestě)

Poslechněte si, milé ženy, upřímný osobní rozhovor s klientkou Evou, účastnicí Diamantové cesty.

Eva s námi sdílí proč se na tuto dobrodružnou cestu vydala, vypráví o pomyslných vnitřních šuplících, které se už nedaly dovřít a volaly ji se do nich podívat.

A jak to všechno v průběhu jednotlivých Diamantových setkáních bylo, co a jak se měnilo, a jak se má Eva nyní, po skončení Diamantové cesty. 

K poslechu přímo na webu tudy

Jak tento skupinový program probíhá?

6x setkání na ZOOMu (každé min. 2,5 hod..) 

- otevření tématu, naladění se a skupinová práce v dané oblasti skrze informace i prožitky.

- individuální channelling, dotazy a další kroky

Následně obdržíš soupis navazujících aktivit pro tvé dny na podporu v aktuálním tématu.

Obdržíš přístupy do členské sekce se vzdělávací částí a doplňkovými materiály pro ukotvení témat a prožitků.

Ve spojení budeme skrze soukromou Facebookovou skupinu, kde je prostor pro dotazy a vzájemné sdílení za přítomnosti obou lektorek. 

Program

diamant fialový

1.setkání
FYZIČNO: PROBOUZENÍ A PROCIŤOVÁNÍ

Rozvibrujeme tvoje tělo skrze aktivaci čaker. Živé a probuzené tělo je základ práce na sobě. Fyzickým procítěním probouzíme naši duši. Osvojíte si automatickou kresbu a hned ji budete umět praktikovat. Otevřeme práci s nultou čakrou a napojením na předky pro čerpání životní síly a otevření našich darů, talentů, schopností a maximálního potenciálu. Energetická práce s rodinnými vztahy a nastolení léčení.
diamant fialový

2.setkání
HARMONIZACE VZTAHŮ

Podíváme se na tvou vnitřní rodinu: muž, žena a dítě. Tam tkví základ tvých vztahů. Vztahu k tobě, k druhým i ke světu, napříč generacemi, časem i prostorem. Nastolíme proces léčení a harmonizace. Vybavíme tě tzv. zářiči čaker pro podporu, vizualizací pro vnitřní rodinu a připravíš si podklady pro následnou mapu tvé duše.
diamant fialový

3.setkání
PROGRAMY, KTERÉ TI NESLOUŽÍ A BLOKUJÍ TĚ

Zvědomění automatického života a tvé probuzení. Práce se slovy a otevření se komunikaci (v pravdě) vnitřní i vnější. Zrušení nesloužících slibů, zařknutí a prokletí. První kroky tvé vlastní komunikace s tvým vyšším já pro nejlepší vedení na tvé unikátní cestě.
diamant fialový

4.setkání
MAPA TVÉ DUŠE: tvé nové já!

Obdržíš tvou vlastní mapu duše vč. osobní léčivé mandaly s textem jejího poselství. Projdeme pochopení, vhledy, rozbor tvé síly, schopností, směřování, darů a poslání duše. Spojení s úvodním záměrem a individuální posilování v tvé nejvíce potřebné oblasti. Nastavení dalších kroků, záměrů a implementace v tvém životě.
diamant fialový

5.setkání
POTVRZENÍ A ZPEČETĚNÍ předchozí společné práce

Individuální uzavření, dočištění a doléčení předchozích prožitků a uvědomění. Pomoc a podpora v tom, co ti jde a nejde, zpětná vazba. Toto je nezbytný krok pro vytvoření prostoru pro nové programy a nové jedinečné prožívání v tvém životě.
diamant fialový

6.setkání
Reaktivace plánu duše a manifestace v realitě

Individuální sdílení cesty, posunů i případných nových bloků. Jejich dočištění, reaktivace plánu duše a posílání pro další cestu v plném potenciálu. Získáš přehled všech osvojených technik a aktivit pro tvou další cestu.

Program “Diamantová cesta” s Věrkou a Mončou mě jako začátečníka přivedla na cestu naprosto odlišných rozměrů a návyků. Pochopila jsem, ze pro mě jedinou možností, jak spokojeně fungovat v každodenní realitě je ZASTAVIT SE a ODPUSTIT. A za to jsem moc vděčná. Kurz mi přinesl hlavně přeprogramování mojí mysli z pohledu duše, která potřebuje vyléčit. Cestu doporučuji každému, kdo chce v životě něco změnit, protože nejdůležitější je začít u sebe. Dekuji a těším se na budoucí setkáni! ♥️

účastnice Andrea

Právě probíhající skupiny jsou plné. Napište mně na vera@verasvach.com pokud máte zájem zapsat se na čekací listinu. Dám vám přednostně vědět, až otevřu další termíny. Děkuji, Věrka

A tady ti přináším pozdravy z Řecka, od účastnice Katrin, která s námi otevřeně a upřímně sdílí svou cestu skrze programy Věrky, až po cestu Diamantovou. 

Poj'dme se hlouběji poznat!

Níže mám pro tebe dvě videa. Jsou to záznamy našich společných vysílání Věrky a Monči. Z videí můžeš poznat, jak pracujeme, jaká je atmosféra na našich setkáních, ale také se můžeš dozvědět mnoho nového a inspirativního pro tvůj život.

První video je Jak se podpořit v měsíci SRPNU - záznam živého vysílání našeho zbrusu nového pořadu na Youtube. Dozvíte se téma měsíce, jak ho prakticky uchopit, čím se podpořit. Odnesete si také koučovací otázku na měsíc, podpůrnou mandalu (energetický zářič) a projdete si s námi silnou vizualizací. 

Druhé video je Když Duše klepe na dveře, záznam inspirativního vysílání z Facebookové stránky Věrka Švach: Na cestě. Dozvíte se v něm, jak se to pozná, když se Duše začne ozývat, jaké informace to pro vás nese, a co s tím můžete (nebo byste už konečně měli??) udělat!

Například nastoupit na Diamantovou cestu!!

Těšíme se na vás. Ve videích nebo od září v naší koučovací skupině.