Energy Healing

unikátní léčení v energetickém poli s Věrkou Švach

Napojuji se do místa, kde vidím, cítím a prožívám léčení energetických vibrací.

Vidím celé příběhy, ve kterých dochází k nápravě. 

Dochází tak k nastolení změny energetického stavu.

Lidí, bolestí, situací, vztahů, věcí, entit...

Vše je energie...

 

Skrze můj dar slova pak toto léčení přenáším do slov a do uší klienta. Tím je proces předán na vědomou úroveň, přijat a zpracován. V realitě se pak efekty projevují a doznívají rozličnými způsoby a já klienty na ně připravím. 

Energy Healing otevírá zavřené dveře duše, pojmenovává to, co je skryté, a nabízí ozdravení, které se může promítnout do plynutí našeho života tady a teď. Věra je citlivou spojkou mezi hmotnou přítomností a nehmotným časoprostorem. Na začátku pomůže svou empatií nastavit záměr setkání a po svolení k akci se absolutně ponoří do napojení, které svým darem slova okamžitě zprostředkovává. Věrně popisuje obrazy, které se jí v energetickém plynutí objevují, jemně pobízí klienta k aktivitě, pokud je to vyžadováno, a celou dobu laskavě směřuje k nastartování ozdravného procesu, který pečetí svým požehnáním. Rozum jde v tomto případě zcela stranou a už to je samo o sobě výjimečným zážitkem.
Klárka P.

Sezení s procesem léčení energie trvá 45-60 min. 

Propojíme se, uvolníme a naladíme, objasníme konkrétní situaci. 

Poté vstoupím s jasným záměrem do energetického pole, požádám o uzření aktuálního stavu a poté stavu vyléčeného a provedu proces změny. 

Popisuji slovy celý proces, příběh, emoce. 
Je to hodně silné, emotivní, většinou se slzavým údolím (mým také). 

Následně s klientem provádím integraci prožitku a nastolení rovnováhy v realitě. 

Setkání je možné osobní, online, ale i pouze skrze audio, které zasílám. 

Měla jsem veliké štěstí, že mi Věrka poskytla energy healing. Tuto její úžasnou dovednost obdivuji a jsem za ní neskutečně vděčná. Její léčení mi v podstatě otevřelo oči, pomohlo pochopit můj stav, mou situaci, hlubší souvislosti a vše mi dalo dokonalý smysl. Léčení bylo silné, velmi trefné, obohacující. Dotklo se mě hluboko a chtělo to čas na zpracování a to je právě správně. Je to velmi jedinečná zkušenost, kdy se na mě napojila a opravdu nahlédla do mojí duše a pocítila mou energii a vyslovila to, co já v sobě zřejmě popírala, přestože jsem to cítila. Člověk je v sobě někdy ztracen a je oslaben. Je úžasné, když v takové chvíli máte anděla, na kterého se můžete obrátit a on vám pomůže pochopit sebe samotné a situaci ve které se nacházíte a hlavně vám dát směr a cíl, kterého chcete dosáhnout, jen to možná nevidíte. Ten pocit naplnění, úlevy a povznášejícího pocitu po léčení je opravdu dechberoucí. Je to kouzelná záležitost a ohromná pomoc pro naši duši.
Daniela P.

Jsem Věrka Švach, váš Energy Healer.

Už dlouho jsem cítila, že se ve mně otevírá něco velkého. Mimo mé koučovací a intuitivní motivační schopnosti. Že cítím a vidím víc. Jen jsem to neuměla uchopit a možná se i bála to přijmout. Možná jsem se potřebovala jen rozpomenout...

 

Poté mi do cesty "náhodou" vstoupila Japonská koučka a léčitelka energie Yuka Andreewitch. Prakticky sousedka v Berlíně, naše děti chodí spolu do stejné školy. Díky, Vesmíre. A pak už to šlo samo. 

 

Ona ucítila, že vím a otevřela mě světu této unikátní Japonské metody. Já zas ucítila doslova otřesem v celém těle, že TOTO je to ONO, ta poslední skládačka do puzzle mého poslání. 

 

Otevřel se mi nesmírný dar. Dar vidět, cítit a napravovat energii. Lidí, bolestí, věcí, situací, entit.... 

A já tento dar přijala a přináším ho tak i vám. 

Tato služba je momentálně pouze součástí dlouhodobější a hlubší spolupráce s mými klienty. Jste mezi nimi? Ozvěte se a já vám zašlu přehled volných termínů Energy Healingu a ceny! 

 

Chcete se mým klientem stát? Bude mi ctí!

Přehled služeb najdete tady

Měla jsem tu čest zažít silný, energetický, uzdravující Energy Healing s Věrkou, který mě na mé cestě posunul o další velikánský krok. Potřeba dočistit vztah s mým stále ještě manželem, kterou vnímám už dlouho. Napojení online, ale nablízko. Nejprve mluvím o našem vztahu. Říkám vše, co cítím, že má být řečeno. Věrce se objevuje obraz našeho vztahu, našeho spojení. Popisuje ho, i s drobnými detajly, co máme na sobě, v jaké pozici jsou naše těla, co děláme, jaký máme výraz ve tváři a co cítíme. Pláčeme obě. Výchozí situace, tady a teď. Co s tím dál, jak se má náš vztah dále vyvíjet? Věrka žádá o svolení zasáhnout do dané situace, odstranit světelný most mezi námi. Scéna se mění, naše pocity se mění. Věrka popisuje, co vidí dál i co dál děláme a cítíme. Ukončujeme situaci ve zcela jiných pozicích i pocitech, než jsme byli na začátku. Je to silný, neskutečně silný zážitek, který proniká do hloubky, přepisuje samu podstatu celé skutečnosti. Obě stále pláčeme. Je to očistné a sladkobolné zároveň. Ještě nekončíme. Ještě integrujeme do tady a teď, do reálného života. Z celého srdce Ti, milá Věru, děkuji
Zdenka S.