EPIZODA 1: Ta první

Možná je to středním věkem, možná jen pohodlnou formou podcastu, je prostě skvělé si „to“ někam odložit a ještě tím třeba pomoci druhým.

Nechte se inspirovat na té vaší cestě.

Jako bonus společné přistání do přítomnosti s krátkým dechovým zastavením a zodpovězení nejčastější otázky od posluchačů.

Věra Svach
Pomáhám začlenit do běžného života ověřené techniky a praktické dovednosti, díky kterým proměníte svůj každodenní život ve spokojenost, radost, lehkost a naplnění. Můj příběh zde >>
Jsem autorkou podcastu "Na cestě"

Inspiroval vás tento příspěvěk?

Zanechte ve formuláři svůj email a zašlu vám jako prvnímu nové podcasty, články, videa a další inspiraci do každodenního života :-)

Komentáře
 1. Děkuji napsal:

  Děkuji paní Věro! Poslechla jsem si úvodní a první epizodu. A určitě si pustím i další. Moc dobře se posloucháte. Mě osobně zajímá i Vaše porody CŘ. Sama jsem takto musela rodit. A pokud nám Bůh dopřeje, tak i ten další porod bude touto cestou. Přeji Vám krásné dny a spokojené posluchače

  • Věra Svach napsal:

   Markétko, děkuji za komentář, jsem ráda, že se díly líbily!! Už píšu scénáře na další díly a porody tam jsou také. Ale je pravda, že je to dost obecné téma, takže je lepší to rozdělit a mít epizodu jen o těch císařských řezech. Díky za tip!

 2. Kopecká Anna napsal:

  Milá Věruško, děkuji za krásné povídání. Máte moc příjemný hlas a hezky se to poslouchá. Krásně vypravíte o svém životě. Moc Vás obdivuji, co vše jste zvládla, s tak malými dětmi v Číně. Těším se na další povídání.

  • Věra Svach napsal:

   Milá Aničko, děkuji vám velice za překrásnou zprávu. Jsem moc ráda, že posloucháte a že se vám podcast líbí. Jsme ve virtuálním spojení! Věra

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.