5měsíční energetický individuální mentoring

pro vyjímečné ženy

Intensive

“Otevřu ti oči, mysl i cestu k tvé duši”

Věrka Švach

Překonáme překážky, brzdy a limity.

Projdeme tvou fyzickou, magickou i energetickou realitu

napříč hloubkou, šířkou i délkou.

Přímo až k tvojí výjimečné podstatě.

Abys naplnila svůj potenciál.

Abys mohla svobodně stát ve své síle. 

A přesto hýbat světem.

Už na prvním setkání s Věrkou jsem si uvědomila, že se dokonale starám o všechno a všechny okolo mě, ale na sebe totálně zapomínám. Jedu na výkon a nedokážu vnímat signály svého těla. O lehkosti tvoření a hravosti nemohla být ani řec. V mém životě se teď dějí nádherné změny! Myslím, že kdybych to nezažila, neuvěřila bych. Věrka mi otevírá oči, mysl i duši. Díky ní vnímám své tělo, poslouchám své pocity, vymezuji si hranice a chráním si svůj prostor jak doma, tak i v podnikání a učím se vnímat souvislosti. Přichází lehkost, hravost a mé další směrování se mi nejenom otevřelo, ale už se to vše v plné intenzitě děje! Věru, chtěla byt ti za vše moc poděkovat, jsi úžasná žena, průvodkyně a díky tobě měním svůj život k lepšímu. Tvůj program předčil všechna má očekávání a těším se na naši další společnou cestu!
Petra Pomajbíkováwww.mimiporadna.cz

Uzdrav sebe a uzdravíš vše, co potřebuješ.

Je to tu i pro tebe:

vymanit se ze všech strachů a vnitřních těžkostí,

naplno poznat sebe, přijmout, kým jsi a život si podle toho vyladit,

osvobodit se od zátěží z minulosti, dětství i předchozích vztahů

setkat se se svou nádhernou duší, poznat její oslnivý potenciál a naučit se s ní spolupracovat,

aktivovat svou vnitřní sílu a konat nově v každodennosti, ve vztazích i na poli pracovním,

vstoupit do nové éry tvého soukromého i pracovního života, plnit si své sny, realizovat odvážné vize a vydělávat!

Jsi vyvolená

neusínat na vavřínech.

Tak otevři oči. Konečně se probuď. 
Do harmonie.
Do osobního i pracovního naplnění.

Ožij láskou a hojností.
Žij každodenností.

To, kam se díváš, určuje tvůj směr.

Představ si, jak se ti kráčí po mém boku.
Tam, kde:

pevně a rozhodně měníš své vize v akční kroky,

odvážně vyháníš strašáky ze skříně i zvenčí,

jedeš v souladu se svou duší, její unikátní esencí a svými dary,

následuješ svůj životní úděl, své poslání,

vnímáš svou energii a umíš s ní pracovat,

cítíš větší elán, flowvnitřní sílu,

navyšuješ svoje příjmy a současně s tím i lehkost a pohodu.

WOW, tak to je jízda! A to jsem teprve začaly... Už chvíli jsem cítila, že potřebuji podporu. Někoho, kdo mě cítí, kdo čte mezi řádku, netlačí mě někam, kam já nechci a není to pro mě a přece pomáhá odlupovat slupky. Někoho, kdo vidí to, co já nevidím nebo se bojím vidět. Někoho, kdo mě SKUTEČNĚ PODPOŘÍ a je tu pro mě. Být v energii Věrky je naprosto transformační! Věrka je nesmírně citlivá, empatická, podporující a pečující. Už od prvního setkání se začaly dít věci...A takový příval podpory jsem si ani neuměla představit.
Anna Pačevovámygreenovi.cz

Všechny cesty vedou tam, kde toužíš být.

A proto jsi teď tady.

V průběhu společných 5 měsíců tě čeká:

unikátní energetické propojení nás dvou, ve kterém ti pevně podržím prostor pro změny, léčení a výkon

Pravidelná individuální online setkání pro maximální péči, koučink, strategie, hloubky a naplnění tvých záměrů, energy healing podle aktuálního prožívání a potřeby

hlasové zprávy kdykoliv od PO-PÁ od 8-18 pro promptní konzultace, řešení, procesy, očištění energie, sdílení i nakopnutí

2x online sezení se spirituální průvodkyní Monikou Papyan pro channeling potenciálu, setkání s duší a načtení Vesmírných souvislostí. Monika pro tebe načte také tvou Mapu Duše pro hlubší pochopení sebe, svého poslání a nejbližších nezbytných kroků tvé cesty

Přístup do členské sekce Věrčina VIP programu KRÁLOVSKÁ TRANSFORMACE s přelomovými novodobými podklady, videi i bonusy od Královských hostů v transformační energii

Účast na víkendovém setkání KRÁLOVSKÉ TRANSFORMACE v termínu 15.-17.9.2023 u Moniky na zahradě u Jičína spolu s dalšími účastnicemi Královského programu.

Audio nahrávka "Aktivace tvé nové reality" a doplňkové materiály pro tvou maximální podporu na tvou cestu na nový level

Osobní magický i praktický dárek, který ti pošlu přímo z Berlína. Dárek tě bude podporovat a provázet na naší společné cestě.

Cítili jste někdy, že potřebujete, aby vám někdo ukázal cestu? Napadlo vás, že se tam, kam chcete jít, sami nedostanete? Že se v tom rybníce, kde plavete, vlastně neorientujete? Tak to mám dobrou zprávu, znám jednu ženu, která vás v tom plavat naučí! Tak jako mě. Díky milá Věrko za všechno!
Petra Dehnerováwww.petradehnerova.cz
Věrka je skvělý parťák do kampaně vašeho online podnikání! Nyní si ji chci dovolit pokaždé! Je to jízda. Podpora, odbourávání bloků, energetické ladění a léčení, motivace i držení ve fázích propadů.
Renata Pelcováwww.sesrdcemnadlani.cz

Jsi připravená na expanzi svého vesmíru?

Tohle 5měsíční spolu-bytí
získáš za

150.000,- Kč vč. DPH

Tvůj život může nabrat nový směr hneď teď!

Pokud to s tebou rezonuje a vážně cítíš, že je to pro tebe to pravé, ozvi se mi!

Tady se můžeš zaposlouchat do báječných rozhovorů s účastnicemi programu Intensive. Ostatní najdeš na mém Youtube kanále. 

Jsem Věrka Švach

tvůj průvodce, byznys parťák, kouč i Energy Healer.

Citlivě a s respektem k tvojí duši tě vyburcuju k akci.

Budu ti vrbou, co tě vyslechne a podrží, když to bude bolet.
Ale taky tě včas nakopnu a nastavím zrcadlo pravdy,
abych tě provedla na novou úroveň.

Těším se na naši spolu-práci!

Milá Věrko, děkuji za celý Intensive! Jsi mi inspirací a směrem na mé cestě podnikání. Málo komu důvěřuji, co se týká výběru osobních trenérů. Učím se do svého života přitahovat lidi, kteří jsou mi dobrým vzorem. Děkuji za tvou podporu, náměty a společný trénink, je dobré mít někoho komu důvěřuji a je nestranný, má nadhled. Naše spolupráce mi v mnohém urychlila cestu k cíli.
Ivana Vítkováwww.ivanavitkova.cz

"Žitím sebe, svého maximálního potenciálu a vytvářením hojnosti skrze sebe doslova NOVĚ kódujeme nastavení pro naše nejbližší!" 

Mám za sebou Věrky mentoringový program Intensive. Jméno programu opravdu odpovídá 🙂 Velikou radost mám z toho, že jsme s Věrkou řešily všechny oblasti života - rodiče, manžela, dcerku a samozřejmě podnikání. Prostě vše se vším souvisí. Moc se mi líbí, že Věrka vnímá jak rovinu reality, tak rovinu energetickou. To dává mentoringu ještě jiný rozměr a tím mi byl program blízký. Největší přínos vnímám to, jak se cítím teď, po absolvování. Vnímám mnohem více své potřeby, své přání, naslouchám více intuici, kam mě vede. V osobním životě jsem to uměla už před tím, ale teď se cítím jistěji v podnikatelské sféře. Jsem si jistější v psaní mailů i příspěvků, v budování komunity, s naceňování svých služeb a produktů...Změnilo se toho (ve mně) opravdu dost. Dokonce i manžel oceňuje, že už tolik nelétám, ale uvažuji více reálně a marketingově a věřte, že tohle je velká poklona 🙂 Pokud Vás tedy spolupráce s Věrkou volá, tak nasedněte a věřte, že to bude jízda.
Eliška Mabel Morkeswww.vnitrnisvety.cz