Exkluzivní individuální 6měsíční mentoring

pro výjimečné ženy

Intensive

“Překroč hranice své reality…
až do tvé mimořádnosti.”

Věrka Švach

Už máš své království.
Uvnitř i navenek.

Ty ale víš, že to jde dál. 
Šíř.
Zářivěji.
A přitom ve vnitřní harmonii, uzdravená, s kvalitními vztahy. 

Společně projdeme
tvou hmotnou, spirituální i energetickou realitou.

Skrz naskrz.
Vydej se na cestu do opravdovosti. 
Probuď další úrovně svého potenciálu.

Buď sama sobě vším!

Rozšiř své podnikatelské i osobní možnosti.
Dořeš všechny potlačené bolesti, trápení a limity. 
Stůj svobodně ve své síle.
A přesto hýbej světem.

“Věrka otevírá oči, mysl i duši.”

Už na prvním setkání s Věrkou jsem si uvědomila, že se dokonale starám o všechno a všechny okolo mě, ale na sebe totálně zapomínám. Jedu na výkon a nedokážu vnímat signály svého těla. O lehkosti tvoření a hravosti nemohla být ani řec. V mém životě se teď dějí nádherné změny! Myslím, že kdybych to nezažila, neuvěřila bych. Věrka mi otevírá oči, mysl i duši. Díky ní vnímám své tělo, poslouchám své pocity, vymezuji si hranice a chráním si svůj prostor jak doma, tak i v podnikání a učím se vnímat souvislosti. Přichází lehkost, hravost a mé další směrování se mi nejenom otevřelo, ale už se to vše v plné intenzitě děje! Věru, chtěla byt ti za vše moc poděkovat, jsi úžasná žena, průvodkyně a díky tobě měním svůj život k lepšímu. Tvůj program předčil všechna má očekávání a těším se na naši další společnou cestu!
Petra Pomajbíkováwww.mimiporadna.cz

Dovol svému vesmíru expandovat,

zatímco jsi pevně ve svém středu. 

Nasaj tu energii bytí, když:

naplno uchopíš všechny části tvého života a přijmeš a zpracuješ všechna nedořešená vnitřní témata,

poznáš oslňující potenciál své Duše a naučíš se s ní spolu-pracovat. Otevřeš svou vlastní cestu spirituality a práce s energií. To ti dodá křídla a hlubokou smysluplnost.

aktivuješ další úroveň svého byznysu i života a poskládáš si nové akční kroky tvé další cesty. Vykročíš. Konat ale budeš z té nové vrstvy tebe. Té celistvé, uzdravené.

sílíš a rosteš, přesto si udržuješ svou dokonalou rovnováhu.

V kampani i mimo ni. 
V manželství i samotě. 
V rodičovství i bez dětí.

Dovol si expandovat napříč celým svým bytím.

Otevři oči, proBUĎ se

Do harmonie. 
Do rovnováhy.
Do každodennosti.

To, kam se díváš,

určuje tvůj směr.

Kráčej po mém boku.
Tam, kde:

pevně a rozhodně měníš své vize v akční kroky,

odvážně vyháníš strašáky ze skříně i zvenčí,

jedeš v souladu se svou Duší, její unikátní esencí a svými dary,

následuješ svůj životní úděl, své poslání,

vnímáš svou energii a umíš s ní pracovat,

si vytváříš zdravý vztah se svým tělem,

cítíš větší elán, flowvnitřní sílu,

navyšuješ svoje příjmy a současně s tím i lehkost a pohodu.

“Nedělám věci proto, že musím, ale protože chci!" 

"Věrčino provázení jedním rokem mého života za sebou zanechalo spoustu stop. Staré a nefunkční cesty pomalu mizí a přichází více lehkosti, hravosti a otevírají se nové možnosti. Pravidelná setkání, vizualizace, konstelace a moje následná vnitřní práce mi pomáhaly týden za týdnem objevovat svůj vnitřní svět. Díky tomu jsem si zvědomila své strachy, nepříjemné pocity a mnohdy i z čeho pramení. A mohla jsem objevit svou vnitřní sílu a krásu, prohlubovat důvěru a získávat sebe-vědomí a sebejistotu spojenou s laskavostí k sobě i k druhým. Z výkonnostního módu "jedu, protože musím" jsem se dostala do většího plynutí : "(ne)dělám, protože můžu a dovoluji si to." Děkuji Věrko, žes byla mou průvodkyní. 💗"
Linda Tománkováwww.lindatomankova.cz

“Velká uvědomění, mnoho změn i nový pohled na byznys." 

"Dlouhodobá a individuální VIP spolupráce s Věrkou mi přinesla velká uvědomění, mnoho změn a širší pohled na můj byznys, o kterých jsem neměla ani tušení. Její vedení je velmi laskavé, pečující, ale také silné a léčivé. Čerpá z dlouholetých zkušeností nejen svých a to se mi líbí. Její přístup k podnikání je opravdu lidský a praktický, kterým mi ukázala směr na té mé cestě. Vše propojuje s energetickou prací, což i já ve své práci považuji za velmi podstatné. Spolupráce mi dala především jasnost, možnosti vést své podnikání i jinak než běžným konvenčním způsobem a to v souladu se sebou a hlavně srdcem. A za to opravdu děkuji. I když je to už delší čas, co jsme se rozloučily, stále z této spolupráce čerpám inspiraci a cenné rady."
Jitka Šimonováwww.jitka-simonova.cz

Všechny cesty vedou tam, kde toužíš být.

A proto jsi teď tady.

V průběhu společných 6 měsíců tě čeká:

unikátní energetické propojení nás dvou, ve kterém ti pevně podržím prostor pro změny, léčení a zdravý a sebevědomý výkon

pravidelné individuální online setkání pro maximální péči, koučink, strategie, hloubky a naplnění tvých záměrů, energy healing podle aktuálního prožívání a potřeby (alespoň 1x 2 týdny)

hlasové zprávy kdykoliv od Po- PÁ od 8 - 18 pro promptní konzultace, řešení, procesy, očištění energie, sdílení i nakopnutí

přístup ke vzdělávacím a transformačním materiálům programu Diamantová a Smaragdová cesta s přelomovými novodobými podklady, videi i bonusy.

VIP individuální den s Věrkou pro hloubkovou práci, ale i pro společné spolubytí, užívání si a oslavu cesty

Audio nahrávka "Aktivace tvé nové reality" a doplňkové materiály pro tvou maximální podporu na tvou cestu na nový level

Osobní magický i praktický dárek, který ti pošlu přímo z Berlína. Dárek tě bude provázet na naší společné cestě.

Tady se můžeš zaposlouchat do sdílení žen, které cestu Intensive prošly před tebou. 

Kamila Zadrobílková (www.kamilazet.cz)

Linda Karpašová (www.lindakarpasova.cz)

“Věrka je skvělý parťák do kampaně vašeho online podnikání!”

Věrka je v mém životě už dlouho a poslední půl rok dost intenzivně. Bylo to silné, občas náročné, úlevné, hodně se plakalo (já) a hlavně... ušla jsem kus cesty, kus odžila a spoustu nového objevila... hlavně uvnitř sebe. Děkuji sobě, že jsem si vybrala tebe jako koučku a průvodkyni.
Jitka Červenkováwww.ferovky.cz
Věrka je skvělý parťák do kampaně vašeho online podnikání! Nyní si ji chci dovolit pokaždé! Je to jízda. Podpora, odbourávání bloků, energetické ladění a léčení, motivace i držení ve fázích propadů.
Renata Pelcováwww.sesrdcemnadlani.cz

Rozšiř své vědomí

a HNED to využij ve hmotné realitě 

Tvá Intensive investice do sebe
je v tuto chvíli

150 000 Kč 

a to znamená, že pokud se pro tuhle jízdu rozhodneš,
myslíš to se sebou opravdu vážně.

Pokud tě má slova rozvibrovala, cítíš lehký knedlík v krku, nepopsatelné vnitřní pnutí, které na tebe přímo křičí, pojďme se spojit.
 
Proč jsi právě TY ta žena připravená na tuhle Intensive jízdu?

Napsat mně můžeš i přímo na email vera@verasvach.com

Jsem Věrka Švach

tvůj průvodce, byznys parťák, kouč i Energy Healer Vidím a cítím tvou cestu dřív, než ty na ni dokážeš pomyslet. 

V individuálních spolupracích jsem tu pro mimořádné ženy, které chtějí víc, které tvoří a budují velké věci, ale přitom potřebují mít v harmonii svůj vnitřní svět, své vztahy a své zdraví. Ženy, které cítí, že jsou mnohem víc, že kráčí mnohem dál a touží s tím zůstat v kontaktu a postupně to proměnit v realitu. 

"Podržím ti prostor pro všechny procesy, které se zahájením naší spolupráce začnou odvíjet. Půjdeme skrze jednotlivé vrstvy tvého bytí i skrze všechny oblasti tvého života. V realitě i spirituálně.

Nastavím ti svou náruč, když to bude bolet. Popostrčím kupředu, až budeš chtít skočit dál. Setkáš se se svou Duší i Vyšším Já, ale také si sundáš růžové brýle, protože růst byznysu i tvé osobnosti chce pevné uchopení v realitě." 

“Být v energii Věrky je naprosto transformační. Takový příval podpory jsem si ani neuměla představit.”

WOW, tak to je jízda! A to jsem teprve začaly... Už chvíli jsem cítila, že potřebuji podporu. Někoho, kdo mě cítí, kdo čte mezi řádku, netlačí mě někam, kam já nechci a není to pro mě a přece pomáhá odlupovat slupky. Někoho, kdo vidí to, co já nevidím nebo se bojím vidět. Někoho, kdo mě SKUTEČNĚ PODPOŘÍ a je tu pro mě. Být v energii Věrky je naprosto transformační! Věrka je nesmírně citlivá, empatická, podporující a pečující. Už od prvního setkání se začaly dít věci...A takový příval podpory jsem si ani neuměla představit.
Anna Pačevovámygreenovi.cz

"Když chceš změnit realitu pro své nejbližší, žij v první řadě SEBE, svůj maximální potenciál a nech skrze sebe zářit hojnost." 

Milá Věrko, děkuji za celý Intensive! Jsi mi inspirací a směrem na mé cestě podnikání. Málo komu důvěřuji, co se týká výběru osobních trenérů. Učím se do svého života přitahovat lidi, kteří jsou mi dobrým vzorem. Děkuji za tvou podporu, náměty a společnou jízdu, je dobré mít někoho komu důvěřuji a je nestranný, má nadhled. Naše spolupráce mi v mnohém urychlila cestu k cíli.
Ivana Vítkováwww.ivanavitkova.cz