KRÁLOVSKÁ TRANSFORMACE

Staň se ZMĚNOU pro sebe i pro druhé a rozjeď svůj život NAPLNO. 

Nová doba je tady!

A ta přímo volá po změně.

Uvnitř tebe i navenek.
Nastal čas zcela překódovat tebe samotnou, vyladit tvůj život a už navždy převibrovat do unikátní energie tvého srdce.

Jen tak tady můžeš být ve své plné síle a potenciálu pro druhé, jako top odvážná žena.

Ať už vedeš nebo chceš vést druhé v kurzech, kruzích, v podnikání či ve firmách nebo jen pro sebe, protože cítíš, že to nyní nejvíce potřebuješ.

Program právě probíhá. Zapiš se na čekací listinu a já ti dám vědět jako první, kdy začne další běh Královen. 
Děkuji za důvěru a těším se na naši spolupráci! 

Vítáme tě v programu, skrze který se staneš ŽENOU Nové doby.

Osvojíš si zcela unikátní techniky práce se sebou, které pak můžeš předávat druhým. Pracovně i osobně.
Konečně pochopíš a prakticky uchopíš svou unikátní esenci, magnetismus tvé dušetvou vnitřní sílu.

Vše je nyní jinak.

Pro život a podnikání v této přelomové době potřebujeme 50% reality a konání v materiálnu, a 50% spirituality. Ale té praktické. A tu já umím velmi dobře!

Ale pozor, proces je to hluboký

Stíny. Masky. Iluze.
Strachy. Nálepky. Role.

To vše očistíš z tvého bytí.

Nahlédneš do sebe.
Seznámíš se se sebou.
Poznáš a přijmeš sebe.

A nemusí to být vždy snadné a příjemné.

Cesta Královnami se může odvíjet i nečekaným způsobem!

„Program Královská transformace se mi vryl do kůže - doslova. Neuvěřitelně mě posunul na mé cestě za poznáním. Pomohl mi ponořit se do své vlastní temnoty, což na první pohled zní dost děsivě, nicméně s odstupem a nadhledem vím, že právě tohle mě posiluje a pomáhá dále růst. Jsem vděčná za každé slovo a péči, kterou nám naše dvě úžasné královny věnovaly. Jsou to velké ženy, jenž umí držet pevně za ruku, když se ztrácíme. Stejně jako umí pošťouchnout a motivovat, abychom měly "tah na branku". Celý program je skvěle promyšlený a ukázal nám všem naplno svou sílu a obrovský potenciál! Jsem velmi vděčná, že jsem do něj vstoupila a (jak doufám) už navždy pro sebe ve svém srdci zůstanu KRÁLOVNOU. Děkuji vám za všechnu péči, lásku a moudra, drahé královny!“
Petra Dehnerováwww.petradehnerova.cz

Kdo tě programem provede

Věrka Švach

Stala jsem se tím, čím tě provedu.

Královnou života, podnikání a projektů.

Ať už zářím v kampaních, jsem na ZOOMu s klienty, doma v teplácích nebo vařím s dětmi večeři. 

Jsem ŽENA, ktera využívá nadpozemské schopnosti a vidí velké vize. Přesto stojím nohama na Zemi a žiju  spokojeně a laskavě obyčejný život v neustále se měnící realitě.

Se třemi dětmi. V cizině...

Tato kombinace je zcela unikátní a je tady i pro tebe!

Je to cesta osvobození a já tě s obrovskou radostí, silou i klidnou láskou provedu i k tvojí jedinečné poloze života

Ať je jakákoliv. 

Monika Papyan Hubáček

Jsem tvůj spirituální průvodce. 

Vidím, co cítím a cítím, co vidím. Mám dar nahlédnout do tvého podvědomí, protože to je to, co tě ovlivňuje a ty o tom ani nevíš.

Umím pojmenovat tvé momentální bloky, překážkyzátěže a představím ti netradiční a praktické způsoby, jak to můžeš začít měnit a přepisovat hned teď.

Díky komunikaci s tvou Duší tě v průběhu procesu (postupně a krok za krokem) provedu pochopením, kým opravdu jsi a jaké záměry a poslání tvá Duše tady má.

Těším se velmi na naši hlubokou a objevnou spolu-práci. 

Bylo to vzrušující, tajemné, léčivé, bolestné a krásné. Místo toho, abych šla rovnou vzhůru jsem si potřebovala projít temnotou, ze které vychází na povrch ženskost, jemnost, hravost, klid, ale zároveň zvědavost a chuť jít ještě hlouběji a svítit z větší temnoty.
Jana JežkováFCB skupina Buď krásná i v Bezdíkově
Než jsem vstoupila do Královen, věděla jsem, že jsem v dobrých rukou. Že za sebou nechávám kus cesty. Ale že fakt najdu sebe, že ujdu tak daleko a přitom do hloubky, to jsem nevěděla... Navždycky už ti budu vděčná.
Tereza Krčmářováwww.terezakrcmarova.cz

A tak tě zveme do zcela unikátního skupinového programu

KRÁLOVSKÁ TRANSFORMACE

ve kterém tě čeká

pochopení a PRAKTICKÉ ŽITÍ Novodobých Zákonitostí Vesmíru pro vyrovnaný a spokojený život tvůj i ostatních lidí (vše uvedeš v mém poli do praxe a podržím tě při rezistenci reality)

překódování tvého těla a mindsetu do rovno-váhy a vnitřní stability. Pochopení intuitivity těla a principů komunikace naší Duše SKRZE naše tělo. Nastolení přirozeného flow a  využívání tvé vnitřní síly.

komplexní práce s energií (lidí, věcí a entit) a kvantovým polem - pochopení fungování, výuka načítání, čištění a kvantové manifestace pro tvůj kvalitní a úspěšný život i práci

aktivace a otevření tvého poslání, magnetismu tvé Duše o osvojení Zákona vibrace a rezonance pro tvé neomezené naplnění v životě. Obdržíš načtenou individuální Mapu Změny

individuální strategie a money mindset pro okamžité používání v praxi ve formě tvých autentických a originálně-odvážných plánů pro život, práci i podnikání

Prožiješ pravidelná individuální setkání, koučink, Energy Healing.

Získáš tvou aktuální Mapu Změny pro tvé nejbližší nezbytné kroky i osobní channeling tvého potenciálu. 

Využiješ sílu našich skupinových setkání

Ale hlavně - vše uvedeš ihned do praxe. Na tom záleží nejvíc!!

Podržíme tě, když to bude bolet a bude to fakt náročné.
Postrčíme tě, když se budeš bát skočit.

Je to proces, kterým projdeme společně. 

Proto je program kombinací INDIVIDUÁLNÍCH a SKUPINOVÝCH setkání.

Aby byla tvá transformace s velkým T.

Program právě probíhá. Zapiš se na čekací listinu a já ti dám vědět jako první, kdy začne další běh Královen. 
Děkuji za důvěru a těším se na naši spolupráci! 

Královny reference 7
Královny reference 4
Královny reference 3
Královny reference 2
Královny reference 6

Součástí programu je také

aktivační a transformační VÍKENDOVÉ SETKÁNÍ NAŽIVO

Setkání je na začátku programu pro aktivaci řádné vnitřní práce. Budeme pracovat s vnitřními stíny a iluzemistavit konstelace na vnitřní rodinu. V ceně programu není doprava a ubytování. 
Bude to jízda!!!

Naše obrovské zkušenosti z letitého vedení a koučování žen.
Naše moudrost, láska, nadpozemské schopnosti,
ale i ryze praktické zaměření v každodennosti jsou tady pro tebe.

Stejně tak jako naše silné energetické pole, do kterého jsme zasadily pevné, transformační a aktivující záměry, které tebou prostoupí a povedou tě.

Pro vstup do Královen potřebuješ odvahu, odhodláníochotu k pravdivosti

Už vstupem do programu odstartují tvé vnitřní procesy. 

Cena: 119.790,- vč. DPH

Program trvá pět měsíců. Díky tomu se proces tvé změny může odvíjet bezpečně a postupně ukotvovat v realitě

Během 5 a půl měsíců tě čeká:

 • Spolubytí v našem silném transformačním energetickém poli s pevně posazenými záměry, aby se tvá proměna a životní posuny mohly udát přesně tak, jak mají. Pole drží i bezpečí a podporu, aby vše probíhalo v souladu s vaším nejvyšším dobrem, ať už to cokoliv. V propojení zůstaneme 6 měsíců.
 • 3x individuální setkání s Věrkou pro aktivaci tvé vize a potřebných změn, transformační a strategický koučink a energy healing pro komplexní, hloubkovou individuální péči a posuny
 • 3x individuální setkání s Monikou pro práci s podvědomím, bloky a limity, potenciálem Duše a nastolení potřebných léčivých kroků pro umožnění tvých posunů v životě, práci i podnikání
 • Aktuální načtená Mapa Změny s podpůrnou mandalou od Moniky. Dozvíš se v ní, jak to nyní na své cestě životem máš, kam směřuješ a co nyní potřebuješ KONKRÉTNĚ řešit a jaké kroky uskutečnit.
 • 6x skupinové setkání pro vzájemnou integraci, skupinové čištění energie a posilování vzájemných vizí pro společný posun nahoru. Protože společně jsme silnější a na cestě se snadněji udržíme. Dvě setkání jsou od 20:00 pro nezbytnou spirituální práci. 
 • 5 vzdělávacích a transformačních modulů s přístupy, technikami a strategiemi Nové doby v přehledné členské sekci nabité energií vč. praktických postupů pro maximální integraci do reality života, práce i podnikání. 
 • Víkendové setkání NAŽIVO pro spirituální i strategické  uvědomění a posuny v životě. Čekají tě konstelace pro nové pohledy na tebe, tvůj život a práci, transformační osobní energy healing a sdílecí i rituální aktivity pro překódování tvého těla i mysli pro nastolení rovnováhy v tvém životě v souladu s maximálním potenciálem tvé duše tady hezky v realitě našeho života!
 • Královský dárek pro tebe
  Poštou ihned po vstupu do programu obdržíš nádherný ručně vyrobený dárek pro podporu tvé královské energie.
 • Bonusy od hostů:
  Video lekce transformační jógy jen a pouze pro nás od Klárky Valčíkové pro vaše každodenní použití doma
  Online workshop Jak najít styl podle své Duše s Kristýnou Hrabalovou s prostorem na dotazy a následný stylingový koučing ve skupině
  Online workskhop Jak na dlouhodobě udržitelné královské zdraví a vitalitu s Pavlínou Elfassy s následným prostorem na otázky ve skupině
 • Facebooková skupina s Věrčinou přítomností, energií a péčí po celou dobu programu
Věrko, musím Ti ještě napsat. Moc děkuju za dnešní rozhovor. Cítím se tak dobře a připravena dál plně tvořit svoje poslání. Odnesla jsem si, co jsem přesně potřebovala. Uvěřit tomu, co cítím a reagovat na to, cítit a žít to, uvěřit sobě a pochopit ty naše Duše a uvědomit si, jaký tlak vlastně vytvářím na muže. To bylo hustý. Najednou mi to přijde tak jasný a jednoduchý. Tohle bude fakt neuvěřitelná jízda.
Celý rok jsi mi byla po boku! Těch zpráv, mejlů, prožitků a osobní setkání. Kdo by si to před časem myslel. Kdo by věřil - Ty jo, já vůbec, že povedu ženy! Ty jsi to asi někdy zmínila a já si říkala, že na to nemám. A bum. Dva kurzy, živě, online a má vzrůstající odvaha a takový posun v osobní rovině. Já myslela, že rok předešlý byl transformační, jaký byl pak ten letošní? Já jsem včera spočítala mé příjmy - oproti loňskému roku jsem, jak řekl můj muž, o 300 % navýšila výdělek. To je prostě husté!

Exkluzivní hosté

Pavlína Elfassy

Česká akupunkturistka působící v Cambridge. Pavlínka je zastáncem celostního přístupu k našemu zdraví a cestu k fyzické i psychické harmonii bere individuálně. 

Připravila pro nás workshop "Jak na dlouhodobě udržitelné královské zdraví a vitalitu", který se koná v říjnu 2023

Následně bude k dispozici pro případné dotazy a ladění vaší cesty ke zdraví. 

 

Kristýna Hrabalová

Stylistka, markeťačka a energická šik žena z Uherského Hradiště, která v módě vyzdvihuje nadčasovou esenci ženy a její Duše.

Připravila pro nás workshop "Jak najíst styl své Duše". Bude v lednu 2024

Kristýna podporuje módu pro praktický každodenní život a učí ženy nosit sebe sebevědomě, hravě a v radosti. 

 

Klára Valčíková

Lektorka zcela novodobé jógy s celostním přístupem přesahující jen práci s tělem.

Její transformační lekce odblokovávají usazené tíhy v těle i na duši, dávají průchod emocím i potlačeným vizím a snům.

Klárka nám připravila speciální video sestavy jen a pouze pro nás pro období vaší Královské transformace. Se svou rodinou žije ve Valašských Kloboukách. 

 

Volám Tě, úžasná ženo.

Vím, že víš, že je tady pro tebe něco víc.

Že se už nechceš držet při zemi.

A že na to nechceš být sama.

Cítíš, že potřebuješ průvodce, Královnu, která tu cestu už vyšlapala před tebou a žije to, co si přeješ žít i ty. Chceš být v její energii a naskočit do toho přelomového kvantového pole. Chceš už konečně začít vše maximálně využívat v praxi.

V tvém životě, práci i podnikání, protože víš, že toto je nyní tvá cesta.

Velká. Zářivá. Královská. Bohatá a úspěšná.

Tak pojďme skočit společně, důvěřuj, že za tou propastí je báječný život, o kterém jsi vždy snila.

PODRŽÍME TĚ!

Program právě probíhá. Zapiš se na čekací listinu a já ti dám vědět jako první, kdy začne další běh Královen. 
Děkuji za důvěru a těším se na naši spolupráci! 

Pokud to s tebou rezonuje, cítíš obrovské volání a nedá ti to spát, ale přesto se nedokážeš rozhodnout, pojďme si zavolat!

Tudy se proklikneš k rezervaci termínu na Zoomu.

Královská transformace 06/2022 - 01/2023

To, že bych se s Věrkou pustila do hlubin své duše mě napadlo již víckrát. Jsme spolužačky a její cestu sleduji nejdéle ze všech Královen, jak jsme si počas tohoto programu začaly vzájemně říkat a také se tak oslovujeme dodnes.

Věřím, že mé odkládání a čekání na “správnou” chvíli mě mělo právě přivést rovnou do Královské transformace.

Bylo to vzrušující, tajemné, léčivé, bolestné a krásné.

Místo toho, abych šla rovnou vzhůru jsem si potřebovala projít temnotou, ze které vychází na povrch ženskost, jemnost, hravost, klid, ale zároveň zvědavost a chuť jít ještě hlouběji a svítit z větší temnoty.

Pracuji se ženami a dělám tzv. proměny.

Našla jsem si tedy svoji fotku těsně před Královskou transformací a po ní.

Je na ní stejná Janča (díky za tohle milé oslovování, Věrko), ale uvnitř už stejná není. Vím, že moje cesta bude ještě dlouhá a nebude snadná. Mám naloženo. Ale tisíceré díky, Moni, za větu, že jsem celistvá a mám vše, co potřebuji už teď. Že nejsem SAMA. A že jsem pro své děti tou nejlepší maminkou na světě, protože si mě vybraly.

Kéž doprovodíte další desítky žen, aby jejich duše královsky rozkvetly a šířily světlo královen do celého světa.

S láskou. Jana

Tady si můžeš poslechnout co o "Královnách" říkají samy účastnice