Toužíte stát se zase šťastnější a spokojenější ženou a mámou, okolnostem navzdory? 

 

Přerůstá vám často realita přes hlavu a vy se ve svých reakcích ani nepoznáváte?

 

Při tom ale nemáte čas na zdlouhavé kurzy, které nikdy nedoděláte?

Zvu vás na 10denní Happiness Challenge "Na cestě", ve které vás provedu praktickými a jednoduchými kroky za hlubším vnitřním klidem, větším životním nadhledem, radostí z přítomnosti i laskavým sebepřijetím.
 • 10 dní, na konci kterých jste klidnější a ukotvenější a uvědomujete si přítomnost, která vám už tak neprotéká mezi prsty
 • Máte více nadhledu a lehkosti v každodennosti a k sobě přistupujete s větší laskavostí skrze činy i slova.
 • Skrze vědomou a citlivou společnou práci s naším tělem, myslí, emocemi i prožitky si zvědomíte pro vás důležité a o péči volající životní oblasti
 • Obdržíte funkční a laskavé techniky, jak s danými tématy v sobě efektivněhravě pracovat 

Toto není jen další kurz nebo výzva.
Toto je společná cesta. A výzkumy potvrzují, že 10denní aktivita může podpořit nové životní změny!

Na konci těchto 10 dní Na cestě

Jste pevněji ukotvená sama ve svém středu, skrze svůj dech, a to vám přináší hlubší vnitřní klidúlevu v každodennosti
Rozpoznáváte častěji své emoce a více vědomě (= méně automaticky) si volíte své reakce vůči sobě i druhým
Umíte ulevit své hlavě od přehršle myšlenek a zaměřit pozornost na (ne)obyčejné jednoduchosti v přítomnosti
Vědomě a každodenně dobíjíte jednoduše svou energii a posilujete tak svou vlastní vnitřní sílu
Vědoměji a laskavěji volíte a používáte svá slova k sobě i k druhým
Osvojila jste si úlevnou mantru pro odpuštění sobě i druhým pro dlouhodobé používání v životě
Prožíváte více životního elánu, ale současně jde vše daleko více snadno a lehčeji
Vidíte směr, kterým chcete dále jít, k sobě samé, za svým štěstím, vizí i naplněním

Nečekejte, až budou věci jako dřív. Dejte sebe zase jako prioritu a pojďme společně vylepšovat váš život!  Okolnostem navzdory. 

Jak těchto 10 společných dní Na cestě probíhá?

 • Objednáním a zaplacením se vám spustí vaše unikátní cesta. Začít tak můžete kdykoliv a já se na vás budu těšit uvnitř programu. 
 • Na začátku obdržíte tzv. „Desatero“ naší výzvy. Je to takový energetický podpůrný rámec opatření pro celou dobu naší 10denní cesty pro zvýšení jejích benefitů a výsledků.
 • Dostanete přístup do členské sekce, kde se vám každý den odkryjí nové po(d)klady ve formě videa, audia nebo podpůrného textu, případně doplněné pracovním listem nebo afirmací pro vaše vedení, vzdělávání i podporu. 
 • Podporu pro vás mám ve Facebookové skupině Na cestě, kde pravidelně vysílám meditace, harmonizace, společné dobíjení energie a odpovědi na otázky pro podporu vašeho spokojenějšího a šťastnějšího života.

 • Jednou za měsíc se potkáváme živě na ZOOMu pro skupinový koučing a sdílení tváří v tvář. Je to prostor pro vaše individuální potřeby, řešení vaší situace nebo překážek. Společně se nabijeme energií, vyladíme a zharmonizujeme. 

Dovolte si nyní prostor pro sebe, pro ukotvení, péči a opětovně se otevřít radosti. 

Zajistěte si místo na 10denní cestě za radostí a naplněním za zvýhodněnou cenu!

 • Programy lze zakoupit individuálně nebo jako balíček obou za zvýhodněnou cenu
 • Po uhrazení získáte přístup do členské sekce, kde se vám každý den odkryje nový po(d)klad
 • Začít tak můžete hned teď!

10 denní výzva Na cestě 1

1.250,-

10denním programem Na cestě vás provede

 

Mgr. Věrka Švach

 

Za poslední rok se toho semlelo opravdu hodně. Uzavření mé pražské firmy, nekonečně dlouhé měsíce se třemi dětmi doma, manželství, které se otřásalo v základech pod vlivem okolností i naší vnitřní transformace.

Nakonec jsem z toho všeho vyšla ještě silnější, spokojenější a ukotvenější, než kdykoliv před tím. A to jsem prožila třeba i porod uprostřed Šanghaje!

Osvědčily se mně mé funkční techniky a přístupy z oblasti mindfulness, koučingu, neurovědy i života samotného, které už roky používám a nyní je můžete objevovat a začleňovat do vašeho života spolu se mnou už teď

Jmenuji se Věra Švach, jsem kreativní koučka, lektorka prožitkové mindfulness a autorka seberozvojových a podnikatelských kurzů pro ženy. Se svým slovensko-kanadským mužem a našimi třemi dětmi žijeme nyní v Berlíně. 

"Hluboce věřím, že když dojdeme k našemu sebepoznání, sebeléčení a následně i sebepřijetí, otevřou se nám úžasné cesty naší seberealizace, životní radosti a naplnění."

Už několik let se nechávám vést Věrkou. Účastnila jsem se jejích 10denních Happiness Challenges, sleduji její příspěvky na sociálních sítích a vášnivě poslouchám její podcast Na cestě. Proč zrovna ona? Pro její životní zkušenosti, jak v oblasti businessu, tak rodiny a roviny duchovní, které dokáže ryze, otevřeně a velmi prakticky předávat a zasazovat do kontextu mindfulness. Její techniky, tipy nebo jen obyčejné životní momenty mne velmi inspirují a pomáhají mi žít život přítomněji a šťastněji. Za to jí patří můj velký dík, obdiv a doporučení vám všem, kteří jste se ocitli na cestě hledání nebo "jen" udržování radosti a opravdovosti svého života.
Markéta Víškováinterní auditor (nyní na mateřské dovolené)