Prošly jste si prvními 10 dny a pociťujete posuny, přínosyuvědomění?

Rezonovaly s vámi aktivity, bavilo vás objevovat nové v sobě i kolem sebe? 

Zvu vás do pokračovací 10denní Happiness Challenge "Na cestě 2", ve které půjdeme do větších hloubek i šířek přítomnosti, spokojenostivnitřního klidu
 • Dalších 10 společných dní pro více energie, radostivnitřní ukotvenosti
 • Stylem, který už znáte a ve kterém vám každý den pomocí krátkého videa, audia, textu nebo pracovního listu představím nový podnět nebo aktivitu
 • Prohloubíme osvojené nové návyky z první Výzvy a navážeme na vše do nových rozměrů
 • Laskavou ženskou energii, odpovědi na otázky, mou podporu a sdílení s ostatními ženami najdeš v pravidelných setkáních na ZOOMu Mou podporu a odpovědi na otázky 

Prvních 10 dní je start a motivace díky procítění prvních změn a vylepšení. Dalších 10 dní, to už je stavění pevných základů pro trvalou změnu! 

Začít můžete kdykoliv! 

Program Na cestě 2

Představuji vám program našich dalších společných dní. Vše je vytvořeno mým nacítěním, osobní zkušeností i odborným vzděláním. Pojetí, koncept a styl je naprostým originálem jen a pouze pro vás! Věřím, že program potěší ty z vás, kteří si již tuto pokračovací Výzvu zakoupili a nadchne ty, které se k tomu chystají. Opečuji a podpořím všechny z vás. Má náruč i odborné vedení jsou pro vás připraveny. Vesmírně se na tuto naši další cestu těším. 

 • DEN 1: Aktivace naší energie
 • DEN 2: Jsem jedinečný originál
 • DEN 3: Hojnost času a peněz
 • DEN 4: Laskavost jako cesta ke štěstí
 • DEN 5: Mindfulness do hloubky
 • DEN 6: Základy sebelásky
 • DEN 7: 3 kroky vděčnosti
 • DEN 8: Posvátná každodennost
 • DEN 9: Otevírám se radosti
 • DEN 10: Jak si přitáhnout vše, co chci

Budu stát při tobě a provedu tě dalšími mílovými kroky na tvém životě, se kterým jsi v souladu.

Jak těchto 10 společných dní Na cestě probíhá?

 • Na začátku obdržíte opět tzv. „Desatero“ naší výzvy. Je to takový energetický podpůrný rámec opatření pro celou dobu naší 10denní cesty pro zvýšení jejích benefitů a výsledků. Staví na Desateru z první Výzvy.
 • Zadání a po(d)klady najdete opět v členské sekci, hezky přehledně a tvale, kde se vám každý den odemkne nový den ve formě videa, audia nebo podpůrného textu, případně doplněné pracovním listem nebo afirmací pro vaše vedení, vzdělávání i podporu. 
 • Podporu pro vás mám ve Facebookové skupině Na cestě, kde pravidelně vysílám meditace, harmonizace, společné dobíjení energie a odpovědi na otázky pro podporu vašeho spokojenějšího a šťastnějšího života.

 • Jednou za měsíc se potkáváme živě na ZOOMu pro skupinový koučing a sdílení tváří v tvář. Je to prostor pro vaše individuální potřeby, řešení vaší situace nebo překážek. Společně se nabijeme energií, vyladíme a zharmonizujeme. 

Dovol si nyní prostor pro sebe, pro ukotvení, péči a opětovně se otevřít radosti. 

Zvu tě na 10denní cestu za radostí a naplněním za zvýhodněnou cenu!

10 denní výzva Na cestě 2

1.250,-

Provází vás

Mgr. Věrka Švach

Za poslední rok se toho semlelo opravdu hodně. Uzavření mé pražské firmy, nekonečně dlouhé měsíce se třemi dětmi doma, manželství, které se otřásalo v základech pod vlivem okolností i naší vnitřní transformace.

Nakonec jsem z toho všeho vyšla ještě silnější, spokojenější a ukotvenější, než kdykoliv před tím. A to jsem prožila třeba i porod uprostřed Šanghaje!

Osvědčily se mně mé funkční techniky a přístupy z oblasti mindfulness, koučingu, neurovědy i života samotného, které už roky používám a nyní je můžete objevovat a začleňovat do vašeho života spolu se mnou už teď

Jmenuji se Věra Švach, jsem kreativní koučka, lektorka prožitkové mindfulness a autorka seberozvojových a podnikatelských kurzů pro ženy. Se svým slovensko-kanadským mužem a našimi třemi dětmi žijeme nyní v Berlíně. 

"Hluboce věřím, že když dojdeme k našemu sebepoznání, sebeléčení a následně i sebepřijetí, otevřou se nám úžasné cesty naší seberealizace, životní radosti a naplnění."

Už několik let se nechávám vést Věrkou. Účastnila jsem se jejích 10denních Happiness Challenges, sleduji její příspěvky na sociálních sítích a vášnivě poslouchám její podcast Na cestě. Proč zrovna ona? Pro její životní zkušenosti, jak v oblasti businessu, tak rodiny a roviny duchovní, které dokáže ryze, otevřeně a velmi prakticky předávat a zasazovat do kontextu mindfulness. Její techniky, tipy nebo jen obyčejné životní momenty mne velmi inspirují a pomáhají mi žít život přítomněji a šťastněji. Za to jí patří můj velký dík, obdiv a doporučení vám všem, kteří jste se ocitli na cestě hledání nebo "jen" udržování radosti a opravdovosti svého života.
Markéta Víškováinterní auditor (nyní na mateřské dovolené)