• Byla jste tu do teď pro druhé, a sebe a své potřeby odkládala?
  • Víte, že je něco potřeba změnit, ale nevíte, jak na to?
  • Chcete na sobě pracovat a ráda byste k tomu měla parťáka a komunitu stejně smýšlejících žen?  
  • Cítíte, že nadešel čas začít se opět věnovat sobě a své seberealizaci?

Pojďte se mnou na společnou 5denní cestu ZDARMA, ve které vás provedu začátky vykročení k životu v souladu sama se sebou. Teď hned. Okolnostem navzdory. Vítej doma! 

5denní ochutnávky "Na cestě s Věrkou" vám otevře cestu ke své vnitřní síle, prohloubí váš vnitřní klid a jistotu a přinese více radosti do vašich (ne)obyčejných dní. 

Otevře se vám směr kudy a jak vykročit k vaší hlubší životní spokojenosti
Získáte chuť k akci, ale současně váš zrak obrátíme dovnitř k ukotvení a sebepoznání
Posílíme vaši každodenní radost, energii a elán, ať už prožíváte cokoliv nebo se nacházíte kdekoliv
Prohloubíme společně váš vnitřní klid a lehkost každodennosti

"Přivítejte do svého života více radosti a nového elánu a rozhodněte se nečekat, až budou věci zase jako dřív."

Jak těchto 5 společných dní Na cestě probíhá?

  • Každý den vám přijde do vaší schránky email s tematickým a návodným textem, videem nebo audio nahrávkou s představením konkrétní aktivity nebo techniky, kterou zakomponujete do vašeho běžného dne. 
  • Podporu a sdílení se stejně naladěnými ženami vám dodá uzavřená Facebooková skupina. Být na to sama je častokrát to nejtěžší! 
  • Všechny materiály také najdete přehledně v členské sekci, kam se můžete kdykoliv vracet. Přístupy vám zůstanou 3 měsíce. 

Tak co? Jdete do výzvy?
Ukážu vám cestu a po celou dobu budu stát při vás. 

  • Beru na vědomí, že pro změny v mém životě je potřeba něco dělat. Že když budu jen sedět a čekat, nemusí se stát vůbec nic!
  • Důvěřuji procesu a nechám se vést. Dovoluji si nelpět na okamžitých výsledcích a těším se na zkoušení nových technik a přístupů!
  • Otevírám se všemu, co mě na cestě čeká. Přijímám překážky, strachy i úskalí a rozhoduji se na cestě radovat a dokonce i bavit!
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vytvoření a fungování vašeho účtu zdarma. Zásady zpracování osobních údajů

Za poslední rok se toho semlelo opravdu hodně. Uzavření mé pražské firmy, nekonečně dlouhé měsíce se třemi dětmi doma, manželství, které se otřásalo v základech pod vlivem okolností i naší vnitřní transformace.

Nakonec jsem z toho všeho vyšla ještě silnější, spokojenější a ukotvenější, než kdykoliv před tím. A to jsem prožila třeba i porod uprostřed Šanghaje!

Osvědčily se mně mé funkční techniky a přístupy z oblasti mindfulness, koučingu, neurovědy i života samotného, které už roky používám a nyní je můžete objevovat a začleňovat do vašeho života spolu se mnou už teď

Jmenuji se Věra Švach, jsem kreativní koučka, lektorka prožitkové mindfulness a autorka seberozvojových a podnikatelských kurzů pro ženy. Se svým slovensko-kanadským mužem a našimi třemi dětmi žijeme nyní v Berlíně. 

"Hluboce věřím, že když dojdeme k našemu sebepoznání, sebeléčení a následně i sebepřijetí, otevřou se nám úžasné cesty naší seberealizace, životní radosti a naplnění."

Už několik let se nechávám vést Věrkou. Účastnila jsem se jejích 10denních Happiness Challenges, sleduji její příspěvky na sociálních sítích a vášnivě poslouchám její podcast Na cestě. Proč zrovna ona? Pro její životní zkušenosti, jak v oblasti businessu, tak rodiny a roviny duchovní, které dokáže ryze, otevřeně a velmi prakticky předávat a zasazovat do kontextu mindfulness. Její techniky, tipy nebo jen obyčejné životní momenty mne velmi inspirují a pomáhají mi žít život přítomněji a šťastněji. Za to jí patří můj velký dík, obdiv a doporučení vám všem, kteří jste se ocitli na cestě hledání nebo "jen" udržování radosti a opravdovosti svého života.
Markéta Víškováinterní auditor (nyní na mateřské dovolené)