"INTENSIVE"

Energetický individuální mentoring pro výjimečné ženy pro cestu na nový level v životě i podnikání, realizaci vizí či náročné období kampaně.

Pojďme společně tvořit v realitě magické, fyzické i energetické! 

Čeká tě individuální energetické tříměsíční zázemí pro tvou cestu na další level, realizaci tvých vizí nebo pro náročné období kampaně

 

Získáš mou maximální podporu pro uskutečnění tvých nových záměrů, vizí a snů

 

Propustíš vnitřní bloky, limity a potlačená zranění blokující tvou novou cestu k pohodě, harmonii a úspěchu

 

Rozjasníš sebe i své podnikání a vytvoříš si svůj nový životní balanc, ve kterém ti bude dobře!

Už na prvním setkání s Věrkou jsem si uvědomila, že se dokonale starám o všechno a všechny okolo mě, ale na sebe totálně zapomínám. Jedu na výkon a nedokážu vnímat signály svého těla. O lehkosti tvoření a hravosti nemohla být ani řec. V mém životě se teď dějí nádherné změny! Myslím, že kdybych to nezažila, neuvěřila bych. Věrka mi otevírá oči, mysl i duši. Díky ní vnímám své tělo, poslouchám své pocity, vymezuji si hranice a chráním si svůj prostor jak doma, tak i v podnikání a učím se vnímat souvislosti. Přichází lehkost, hravost a mé další směrování se mi nejenom otevřelo, ale už se to vše v plné intenzitě děje! Věru, chtěla byt ti za vše moc poděkovat, jsi úžasná žena, průvodkyně a díky tobě měním svůj život k lepšímu. Tvůj program předčil všechna má očekávání a těším se na naši další společnou cestu!
Petra Pomajbíkováwww.mimiporadna.cz

Milá jedinečná ženo, úžasná podnikatelko!

 

Srdečně tě zvu na tuto intenzivní tříměsíční transformační cestu tebe samé i tvé práce. Tvé vize, nádherné sny a touhy se mohou splnit dřív, než si přeješ! Úspěšná kampaň již čeká na tebe a ty na to nemusíš být sama. 

 

Představ si, jak se vymaňuješ ze všech strachů a vnitřních těžkostí, setkáváš se svou obrovskou duší, poznáváš její potenciál, aktivuješ svou nádhernou vnitřní sílu a vstupuješ do Vyššího patra tvé cesty.

Do nádherné harmonie, hojnosti, osobního i pracovního naplnění a lehkosti žití.

 

PROVEDU TĚ! 

"Žitím sebe, svého maximálního potenciálu a vytvářením hojnosti skrze sebe doslova NOVĚ kódujeme nastavení pro naše nejbližší!" 

Otevírám pro tebe svůj energetický prostor, kde zázraky se nedějí jen při našich online setkáních, ale také po celou dobu spojení. Ať už pro tebe nový level představuje cokoliv, ať už je tvá kampaň jakkoliv náročná, podržím ti energetické pole, tvou sílu a záměry!

 

Prožijeme spolu mnohá pochopení a uvědomění, podíváme se do očí vnitřním blokům a ne vždy to bude příjemné. Vybereme ty nejvhodnější přístupy strategie v podnikání i v životě, podle tvé osobní esence, po setkání s tvou duší i channelingem tvé ideální klientky. 

Mohu ti z hloubi srdce i duše potvrdit, že skrze naše silné propojení a aktivní spolu-práci:

  • Realizuješ odvážně, pevně a pohodově v akčních krocích tvé vize, sny či kampaň.
  • Máš nastavené nové záměry a dovoluješ si plnit si zas další nádherné sny.
  • Jedeš v souladu se svou duši, její unikátní esencí a tvými dary a realizuješ ve hmotě tvé poslání.
  • Odvážně odstraňuješ zevnitř i zvenčí co tě nejvíce blokuje.
  • Vnímáš svou energii, umíš s ní pracovat a cítíš větší vitalitu a vnitřní sílu.
  • Znáš svou mužskou a ženskou vnitřní část a víš, jak ji hravě a lehce využívat v podnikání i osobním životě.
  • Otevřela jsi naplno dveře svého plného Potenciálu a vykročila jsi zas o kus dál.
  • Navyšuješ svoje příjmy, ale současně zvyšuješ lehkost a pohodu v životě a volného času máš více, než doposud!

Těším se na tebe a na celou intenzivní cestu vzhůru, kterou si společně projdeme. 

Kapacity naplněny. Napiš na vera@verasvach.com a já se ti ozvu, jakmile se uvolní místo. 

WOW, tak to je jízda! A to jsem teprve začaly... Už chvíli jsem cítila, že potřebuji podporu. Někoho, kdo mě cítí, kdo čte mezi řádku, netlačí mě někam, kam já nechci a není to pro mě a přece pomáhá odlupovat slupky. Někoho, kdo vidí to, co já nevidím nebo se bojím vidět. Někoho, kdo mě SKUTEČNĚ PODPOŘÍ a je tu pro mě. Být v energii Věrky je naprosto transformační! Věrka je nesmírně citlivá, empatická, podporující a pečující. Už od prvního setkání se začaly dít věci...A takový příval podpory jsem si ani neuměla představit.
Anna Pačevovámygreenovi.cz

V případě vážného zájmu, pokud to s tebou opravdu rezonuje, a cítíš, že nastal čas a je to pro tebe to pravé, napiš na vera@verasvach.com proč bych si měla vybrat právě tebe. Momentální kapacity jsou naplněné, ozvu se ti, jakmile se místo uvolní. 

Budu se těšit! 

V průběhu božských 12 týdnů tě čeká:

 

unikátní energetické propojení nás dvou ve kterém ti pevně podržím prostor pro změny, léčení či výkon

hlasové zprávy kdykoliv po-pá 8-18:00 pro aktuální potřeby, emoce a řešení

6x individuální online setkání se mnou pro maximální péči, koučing, strategie, hloubky i naplňování záměrů

2x skupinové online setkání (3-5 účastnic) pro posílení společné cesty silou skupiny

2x online sezení se spirituální průvodkyní Monikou Papyan pro chanelling potenciálu, setkání s duší a načtení Vesmírných souvislostí

2x hluboký Energy Healing nejvíce palčivé části tebe nebo tvého života 

Audio nahrávka "Aktivace tvé nové reality" tě mega podpoří na cestě na tvůj nový level!

Cítili jste někdy, že potřebujete, aby vám někdo ukázal cestu? Napadlo vás, že se tam, kam chcete jít, sami nedostanete? Že se v tom rybníce, kde plavete, vlastně neorientujete? Tak to mám dobrou zprávu, znám jednu ženu, která vás v tom plavat naučí! Tak jako mě. Díky milá Věrko za všechno!
Petra Dehnerováwww.petradehnerova.cz
Věrka je skvělý parťák do kampaně vašeho online podnikání! Nyní si ji chci dovolit pokaždé! Je to jízda. Podpora, odbourávání bloků, energetické ladění a léčení, motivace i držení ve fázích propadů.
Renata Pelcováwww.sesrdcemnadlani.cz

Jsem Věrka Švach

a budu tvůj průvodce, mentor, byznys parťák, kouč i Energy Healer. Podržím tě v těžkých momentech a popostrčím, když bude potřeba skočit.

Ve své práci kreativně a intuitivně kombinuji techniky racionální i spirituální, stejně tak i práci s energií skrze můj dar léčení energie.

Sama jsem si prošla různými životními etapami a to, kde jsem teď, nepřišlo samo. Svou cestu za úspěšným podnikáním, štěstím, naplňující seberealizací a životní spokojeností jsem si poctivě vyšlapala a její nedílnou součástí byli právě mentoři a spirituální průvodci.

Být spokojenou, úspěšnou a zářící ženou a maminkou, která žije přesně tak, jak si vždycky přála můžeš i ty! 

Žiji nyní v Berlíně a mám tři jedinečné děti a dynamického manžela. Mou vášní je podcastování, cestování a čtení knížek v češtině. 

Mám za sebou Věrky mentoringový program Intensive. Jméno programu opravdu odpovídá 🙂 Velikou radost mám z toho, že jsme s Věrkou řešily všechny oblasti života - rodiče, manžela, dcerku a samozřejmě podnikání. Prostě vše se vším souvisí. Moc se mi líbí, že Věrka vnímá jak rovinu reality, tak rovinu energetickou. To dává mentoringu ještě jiný rozměr a tím mi byl program blízký. Největší přínos vnímám to, jak se cítím teď, po absolvování. Vnímám mnohem více své potřeby, své přání, naslouchám více intuici, kam mě vede. V osobním životě jsem to uměla už před tím, ale teď se cítím jistěji v podnikatelské sféře. Jsem si jistější v psaní mailů i příspěvků, v budování komunity, s naceňování svých služeb a produktů...Změnilo se toho (ve mně) opravdu dost. Dokonce i manžel oceňuje, že už tolik nelétám, ale uvažuji více reálně a marketingově a věřte, že tohle je velká poklona 🙂 Pokud Vás tedy spolupráce s Věrkou volá, tak nasedněte a věřte, že to bude jízda.
Eliška Mabel Morkeswww.vnitrnisvety.cz