Na cestě INTENSIVE

Pojď pracovat a žít v radosti, lehkosti a hojnosti. 

Osobní mentoring s koučingem a načtením Vesmírných souvislostí.

 

Zvědomíš si a propustíš své bloky a limity, projdeš cestu léčení duše, otevřeš svůj skrytý vnitřní potenciál a vykročíš k snovým úspěchům, kvalitnějším vztahům, zdraví i bohatství.

Zahrnut je i pravidelný unikátní Energy Healing pro podporu tvé cesty.

Milá jedinečná ženo,

 

Srdečně tě zvu na tuto intenzivní tříměsíční transformační cestu do hlubin tvé duše, neomezeného potenciálu i za otevřením se nové cestě, příležitostem i hojnosti.

Pojďme společně odvážně vykročit a podívat se na tvou situaci, jak to teď v osobním i pracovním životě máš, co ti slouží, co ne, co tě blokuje a co si už nechceš nést dál, ale také si zvědomíme, co všechno si v životě přeješ, posílíme důvěru, že to vše můžeš mít.

 

Nastavíme také kroky pro tvou unikátní cestu s využitím právě tvého unikátního a maximálního potenciálu pro život a práci v lehkosti, radosti, štěstí a bohatství. 

"Cítíš, že nastal čas změnit už konečně tvůj život? 

 

A když už ne kvůli sobě, tak kvůli svým dětem... 

Už je čas..." Věrka

Mám pro tebe unikátní cestu k tobě samotné a ke kvalitnějšímu životu v souladu s tebou. 

 

Otevírám pro tebe svůj energetický prostor, kde zázraky se nedějí jen při našich online setkáních, ale také po celou dobu spojení. Prožijeme spolu mnohá pochopení a uvědomění, podíváme se do očí vnitřním blokům a ne vždy to bude příjemné.

Roztáhneš svá křídla a poletíš k životu svých snů!

Dáme do souladu tvou práci, osobní život a tvé prostředí.

Skrze Energy Healing tě pročistíme od aktutních negativních vlivů.

Společně zvědomíme a přeprogramujeme tvé bloky a limity ve všech sférách života a práce. 

Nakopnu tě k akci, v sobě i v realitě kolem tebe.

Porozumíš sama sobě i tomu, co se ti děje a proč. 

Vyčistíš si život od zátěžových situací, lidí i bloků z minulosti. 

Odemkneme tvůj plný potenciál. 

Nastolíme cestu radosti, volnosti, blahobytu a štěstí. 

Promítne se to v tvém soukromém, ale i pracovním životě!

S Věrkou jsem se potkala v jedné podnikatelské skupině. Už na prvním setkání jsem si uvědomila, že se dokonale starám o všechno a všechny okolo mě, ale na sebe totálně zapomínám. Jedu na výkon a nedokážu vnímat signály svého těla. O lehkosti tvoření a hravosti nemohla být ani řec. Velmi se mi zalíbil Věrky přístup, cítila jsem, že už takhle dal žít nechci, že potřebuji změnu a rozhodla jsem se vstoupit k Věrce do programu INTENSIVE, za což jsem nesmírně vděčná. Bylo to skvělé rozhodnutí! Jsme v polovině našich setkání a už teď se v mém životě dějí nádherné změny! Myslím, že kdybych to nezažila, neuvěřila bych. Věrka mi otevírá oči, mysl i duši. Díky ní vnímám své tělo, poslouchám své pocity, vymezuji si hranice a chráním si svůj prostor jak doma, tak i v podnikání a učím se vnímat souvislosti. Přichází lehkost, hravost a mé další směrování se mi pomalinku ujasňuje. Věru, chtěla byt ti za vše moc poděkovat, jsi úžasná žena, průvodkyně a díky tobě měním svůj život k lepšímu. Tvůj program předčil všechna má očekávání a těším se na naši další společnou cestu!
Petra P.

Cením si tento celý tříměsíční transformační proces, program, energetickou práci a spolu-bytí na 60.000,- Kč.

V případě vážného zájmu, pokud to s tebou opravdu rezonuje, a cítíš, že nastal čas a je to pro tebe to pravé, zarezervuj si Breakthrough call, na kterém uděláme průlom v oblasti, která tě nyní akutně trápí, vzájemně se "ochutnáme" a představím ti možnosti unikátního stipendia, díky kterému můžeme naši spolupráci odstartovat hned teď. 

V průběhu božských 12 týdnů tě čeká: 6x individuální setkání se mnou, 2x skupinové (tři účastnice), 2x se spirituální průvodkyní Monikou, 2x hluboký Energy Healing nejvíce palčivé části tebe nebo tvého života a můj unikátní energetický prostor a pozornost po celou dobu.

Cítili jste někdy, že potřebujete, aby vám někdo ukázal cestu? Napadlo vás, že se tam, kam chcete jít, sami nedostanete? Že se v tom rybníce, kde plavete, vlastně neorientujete? Tak to mám dobrou zprávu, znám jednu ženu, která vás v tom plavat naučí! Tak jako mě. Díky milá Věrko za všechno!
Peťka D.

Ale to není všechno!

Má transformační 15min audio nahrávka "Aktivace tvého nového života", která tě při každodenním poslechu mega podpoří na cestě ke hvězdám a ke splnění tvých nejodvážnějších snů!

Součástí této tvé intenzivní cesty jsou dvě 90 min setkání v Monikou Papyan, mou spirituální průvodkyní, která ti pomůže nahlédnout na tvůj příběh z jiných dimenzí, načte ti z Akášických záznamů zprávu a vhledy pro tebe a provede tě léčením případných bloků tvé duše

Jsem Věrka Švach

a budu tvůj průvodce, mentor, kouč a Energy Healer. Podržím tě v těžkých momentech a popostrčím, když bude potřeba skočit.

Ve své práci kreativně a intuitivně kombinuji techniky racionální i spirituální, stejně tak i práci s energií skrze můj dar léčení energie. 

Sama jsem si prošla různými životními etapami a to, kde jsem teď, nepřišlo samo. Svou cestu za štěstím, seberealizací a životní spokojeností jsem si poctivě vyšlapala a její nedílnou součástí byli právě mentoři a spirituální průvodci.

Být spokojenou, úspěšnou a zářící ženou a maminkou, která žije přesně tak, jak si vždycky přála můžeš i ty! 

Žiji nyní v Berlíně a mám tři jedinečné děti a dynamického manžela. Mou vášní je podcastování, cestování a čtení knížek v češtině. 

Mohu ti z hloubi srdce i duše potvrdit, že na konci naší spolupráce (no, vlastně i v průběhu):

  • víš, kudy kam v osobním i pracovním životě
  • rozumíš sama sobě i tomu, co se ti děje a proč a víš, jak s tím pracovat 
  • odstraňuješ odvážně zevnitř i zvenčí co tě v životě nejvíce blokuje
  • máš jasné kroky, které nyní potřebuješ udělat a už je postupně děláš
  • zvědomila sis širokou škálu svých darů a talentů a odvažuješ se je čím dál víc využívat
  • vnímáš svou mužskou a ženskou energii a víš, jak s ní v životě pracovat ve prospěch tvůj, v tvé práci i ve tvých vztazích
  • vykročila jsi na cestu přijetí zodpovědnosti za svůj život a to je odvážné a osvobozující!
  • otevřela jsi naplno dveře svého plného Potenciálu a vykročilas....
  • navyšuješ svoje příjmy, ale současně zvyšuješ lehkost a pohodu v životě a volného času máš více, než doposud!

Těším se na tebe a na celou cestu, kterou si společně projdeme. 

Věrka je srdcařka, motivátorka a jde až na dřeň, do hloubky, a otevírá i ta nejbolestivější a nejtemnější místa...
Alenka B.