S2 EPIZODA 3: Jak jsem (ne)zhubla tři kila

Epizoda, o kterou jste si nejvíce psali! Na počátku června jsem ze dne na den udělala na základě výsledků krevní diagnostiky razantní rozhodnutí a stala se bezlepkovou, bezlaktózovou a bezmasou ženou.

To, co se zdálo jako dočasná očista těla ze zdravotních důvodů, se vyvinulo v neskutečnou transformaci na fyzické i duchovní úrovni. Bylo to velice těžké, ale cesta zpátky už není. Zhubla jsem vlastně nechtěně tři kila, pročistila silná témata, která se vynořila, ozdravila zas o kousek tělo, mysl i duši a nyní si hledám novou stravovací rovnováhu a maso zase občas jím.

JAK JSEM TO ALE DALA?? Jak se dají překonat ty šílené chutě, hlad, výčitky ze selhání, zimnice nebo emoce jako na houpačce? Všechno vám prozradím a třeba vám to na vaší cestě pomůže! Držím palce! V praktické části mám pro vás jednoduchou mindfulness techniku „vědomého jezení“ (mindful eating).

Věra Svach
Pomáhám začlenit do běžného života ověřené techniky a praktické dovednosti, díky kterým proměníte svůj každodenní život ve spokojenost, radost, lehkost a naplnění. Můj příběh zde >>
Jsem autorkou podcastu "Na cestě"

Inspiroval vás tento příspěvěk?

Zanechte ve formuláři svůj email a zašlu vám jako prvnímu nové podcasty, články, videa a další inspiraci do každodenního života :-)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.