Soul Aligned

business mentoring s Věrkou

Společný měsíc pro maximální aktivaci tvého podnikání skrze unikátní komunikaci s tvou duší.

Pojď už konečně prolomit ten strop a podívat se pravdě do očí!

Momentálně jsou všechna místa obsazena. Zapiš se na čekací listinu a já se ti ozvu, až otevřu další běh mentoringu.

Chceš svůj online byznys posunout na další úroveň?
Zkoušela jsi už různé strategie, kampaně a akce a furt nic moc?

Cítíš, že tomu pořád něco chybí?

Nejspíš tomu chybíš právě ty! 

Kopíruješ strategie, které vidíš kolem, že fungují. 

Jdeš na to zvenčí, z rozumu, s mužským přístupem výkonu. 

Neustále se porovnáváš, pochybuješ, tápeš a nejspíš to chceš často i zabalit. 

Vytratila se radost, hravost a o legendární lehkosti se ti může jen zdát. 

 

A tak tě srdečně zvu do mého energetického pole, ve kterém se přetřásá vše, co u tebe není pravdivé. Vše, co je potřeba řešit a poskládat NOVĚ. V tobě samé i v tvém podnikání. 

Soul Aligned mentoring s Věrkou

Mentoring s Věrkou byl měsícem plným inspirace, podpory a růstu nejen na poli podnikání. Vzájemná podpora a úžasné Věrky vedení a vhledy mi každý týden přinášely nová zamyšlení a také posuny v rámci mého podnikání. Ze všech poznámek budu čerpat ještě velmi dlouho. Během společného měsíce jsem vydala svůj první webinář, navázala spolupráci s virtuální asistentkou a našla první parťačku pro dlouhodobou spolupráci. Navíc jsem poznala úžasné ženy, v jejichž přítomnosti jsem naplno zažila vzájemnou podporu a přejícnost. To vnímám jako velmi posilující a krásné. Věrko, moc ti za tento měsíc děkuji. Tvé vedení bylo naprosto famózní a já se moc vážím toho, že otevíráš tento skupinový mentoring.
Veronika Chauvet d'Arzicasprůvodkyně Akášickými záznamy, celostní fyzioterapeutka (www.ateliersante.net)

Společně prožijeme v intimní skupině 30 dní, na konci kterých:

 • Rozumíš hlasu své duše, cítíš její cestu, poslání a umíš se na to napojit.
 • Přijala jsi svou absolutní svobodnou unikátnost a dovoluješ si se řídit sama sebou.
 • Získala jsi cenné jasnovidné vhledy od Věrky a Moniky, ze kterých můžeš dlouhodobě čerpat.
 • Naučila jsi se o sobě mnoho nového. Jak funguješ, jaké principy jsou pro tebe důležité či v čem popíráš sama sebe.
 • Ulevilo se ti od vnitřního tlaku a tím jsi otevřela cestu ke svobodné tvorbě a podnikání v souladu s tebou.
 • Ihned vše aplikuješ do tvého podnikání!! Energie skupiny tě drží při nových odvážných krocích.
 • Máš více energie díky pravidelnému skupinovému Energy Healingu od Věrky
 • Přiznala sis a prolomila hlavní momentální vnitřní bloky a limity a naučila jsi se s tím pracovat dlouhodobě.
 • Ladíš dál své podnikání, cítíš, kudy má vést tvá cesta a jaké konkrétní strategie aplikovat. V souladu s tebou!
 • Jsi v propojení s 9 dalšími ženami ze skupiny a léčivé vzájemné procesy, slzy i smích s tebou již zůstanou napořád.
 • Máš ujasněnou tvou podnikatelskou vizi, nastaveny záměry a konkrétní kroky, vytříděné služby i vyladěné ceny!
 • Juch! Podnikání je přeci radost, pohoda a svoboda. Proto jsme s tím přeci začaly, ne?

Cena měsíčního programu je 9.680,- Kč vč. DPH

Kapacita omezena pouze na 10 žen. 

Momentálně jsou všechna místa obsazena. Zapiš se na čekací listinu a já se ti ozvu, až otevřu další běh mentoringu.

Potřebovala jsem nadhled ve své kampani a vstoupila jsem do mentoringu k Věrce. Bylo to skvělé. Díky tomu jsem zjistila, že mám dvě cílovky a zároveň jsem svou kampaň dotáhla k lepšímu výsledku. Věrka je zaměřená i na práci s energií a tak je to fakt plnohodnotná podpora na jednom místě.
Renata Pelcová (www.sesrdcemnadlani.cz)Lektorka partnerské komunikace s dětmi a znakování s miminky

Jsem Věrka Švach.....

a online podnikání mě neskutečně baví! Ta svoboda, možnosti, lehkost změn i programů a pro mě a mou rodinu nezbytná flexibilita.

Bytí v onlinu pro mě také představuje cestu seberealizace. Říkám, co cítím, programy a kurzy přizpůsobuji tomu, co aktuálně prožívám, kudy v životě kráčím nebo kolik času a možností na to mám. 

Osvojila jsem si totiž několik základních tajných ingrediencí, kterými vás v tomto unikátním měsíčním soul aligned mentoringu provedu: jak pracovat uvnitř sama se sebou, abych se neblokovala, jak překonávat vlastní limity v hlavě, jak si se strategiemi hrát a na mnoho věcí prdět a nedělat, nebo si dělat zcela po svém. 

To vše se přepsalo i do mé energie, se kterou umím pracovat. Aktivoval se můj dar léčení energie, jasnovidu i jasnocitu. Tím, že jako klienti vstoupíte do mého tzv. pole se mnoho věcí uvnitř vás silně aktivuje a potřebné transformační, léčivé a nové odvážné procesy se spustí. 

Záměry pro tento program nastavuji silné. Abyste se dostaly k pravdě. K odvaze. K vnitřnímu osvobození. A mohly tak podnikat zcela svobodně, odvázaně, aktivně a aby vás celý proces bavil, byl přínosem pro vás i pro vaše klienty a přinesl vám báječné peníze, které jsou nezbytnou součástí celého procesu. 

Těším se na vás, ženy! Už cítím, jak se to vše děje! Věrka

"Hluboce věřím v kombinaci funkčních strategiíosobitostíunikátností podnikatelky, jejích darů, možností a schopností, v souladu s potenciálem duše a aktuální situací na trhu. Hraji si s mužským i ženským přístupem v podnikání a ráda rozbíjím glass ceilings i nesloužící vnitřní přesvědčení. Po svém vlastním průlomu v online podnikání v kombinaci s profesí kouče a průvodce, tak s radostí provázím v tomto ojedinělém měsíčním konceptu druhé ženy několikrát do roka."

Věrka

Jak to bude probíhat?

Skupinové Mentoring sessions

Sejdeme se každé úterý v 10:00 online na Zoomu. Začínáme 31.5. a potkáme se celkem 5x. Vždy na 2,5 hodiny. Část práce je vzdělávací, léčivá a následně individuální, mentoringová, kde budeme řešit vaše konkrétní vnitřní a podnikatelské potřeby.

Spirituální setkání s Monikou Papyan

Doprovázet nás bude i spirituální pole mé kolegyně Moniky Papyan. Bude za námi chodit a předávat vám zprávy z vašeho podvědomí i od vaší duše. Dotknete se tak své Nejvyšší pravdy.
Jsem nadšená. Opravdu. Věrky energie mě přitahovala už nějakou dobu. A až teď po mentoringu chápu proč. Věrko jsi anděl, který vidí za tři rohy. Umíš tak krásně pošťouchnout a motivovat k akci. Díky tvému vedení jsem předčila svůj záměr měsíce ohledně počtu objednávek na téměř dvojnásobek. To je úžasné, konečně vidím cestu ke své hojnosti a více věřím svým darům. Děkuji
Eliška Mabel Morkesprůvodkyně vnitřních světů, spisovatelka (www.vnitrnisvety.cz)

Dále tě čekají:

přístupy k členské sekci Mentoring s Věrkou

s vlastními videi o online marketingu a mindsetu, podpůrnými PDFs, vizualizacemi a záznamy rozhovorů s inspirativními bonusovými hosty.

Aktuální materiály podle potřeby

Podle potřeby a aktuální situace zpřístupnění nebo vytvoření meditací, vizualizací a motivujících videí z databáze Věrky Švach.
Mentoring s Věrkou ze srdce doporučuji. Oceňuji, že Věrka hledá řešení na míru, nedrží se učebnicových řešení, kombinuje strategické, energetické i duchovní/spirituální přístupy a to je něco naprosto jedinečného.
Martina Buriánkováprůvodkyně vysoce citlivých žen (www.vlnyzeny.cz)

Tady se můžete podívat na videorozhovor, který se mnou dělal Mioweb (platforma, na které hostuji web). Povídáme si o online podnikání celkově, o mé cestě k funkčnímu ziskovému systému a portfoliu produktů vč. automatizovaného evergreenu, co je zlatým grálem online podnikání, o cestách zákazníka a mnoho jiném.