TVOŘIVÉ LISTY ZDARMA

Pro váš nový start

  • Potřebujete vyladit svůj život? 
  • Začít dny prožívat ve větší radosti a lehkosti navzdory okolnostem?
  • Toužíte žít jinak, ale nevíte jak začít? 
  • Nechcete už na to být sama?

"Začněte svou budoucnost tvořit už dnes."

Mám pro vás do začátku vaší cesty 6 jednoduchých otázek, které vás navedou ke spokojenějšímu prožívání vašich (ne)obyčejných dní.

Začít tak můžete už dnes a já budu stát při vás! 

„Ať už se v životě nacházíte kdekoliv, vždycky je ten správný čas začít znovu!"

Mgr. Věrka Švach

To, kde jsem nyní, nepřišlo jen tak. Ani samo. Být spokojenou ženou, maminkou, manželkou i úspěšnou podnikatelkou je výsledkem 7 leté práce na sobě.

Od porodu druhého dítka uprostřed Šanghaje, po kterém jsem byla na hranici vyčerpání, samoty a izolace, až po spokojený a zajištěný život se třemi dětmi v Berlíně, utekla spousta vody. 

Tehdy jsem se ocitla ve stavu, kdy cítíte, že takto už to dál nejde, že NĚCO se musí změnit.

A rozhodla se s tím něco udělat. Více o mé cestě si můžete přečíst tady.

 Za ta léta práce na sobě, se sebou i s klienty, jsem si zvědomila konkrétní a funkční kroky, praktiky a techniky, které nám na té cestě za spokojeností obrovsky pomáhají!

A o ty se nyní s vámi začnu dělit ještě víc, než doposud. Bude to naše společná CESTA, na kterou se neskonale těším!

Tak to mě láká. Chci začít a jdu do toho Věrko s tebou! 

Mám chuť jít do akce

Beru na vědomí, že pro změny v mém životě je potřeba něco dělat. Že když budu jen sedět a čekat, nemusí se stát vůbec nic.

Věřím procesu

Důvěřuji procesu a nechám se vést. Dovoluji si nelpět na okamžitých výsledcích a těším se na zkoušení nových technik a přístupů.

Těším se na cestu!

Otevírám se všemu, co mě na cestě čeká. Přijímám překážky, strachy i úskalí a rozhoduji se na cestě radovat a dokonce i bavit!
Už několik let se nechávám vést Věrkou. Účastnila jsem se jejích 10denních Happiness Challenges, sleduji její příspěvky na sociálních sítích a vášnivě poslouchám její podcast Na cestě. Proč zrovna ona? Pro její životní zkušenosti, jak v oblasti businessu, tak rodiny a roviny duchovní, které dokáže ryze, otevřeně a velmi prakticky předávat a zasazovat do kontextu mindfulness. Její techniky, tipy nebo jen obyčejné životní momenty mne velmi inspirují a pomáhají mi žít život přítomněji a šťastněji. Za to jí patří můj velký dík, obdiv a doporučení vám všem, kteří jste se ocitli na cestě hledání nebo "jen" udržování radosti a opravdovosti svého života.
Markéta Víškováinterní auditor (nyní na mateřské dovolené)