Na cestě - cover

Milí čtenáři,

přináším vám svou knihu

Na cestě  - Šanghajský příběh

o tříletém pobytu v multimiliónové Šanghaji, kde se odehrála má obrovská vnitřní cesta změny, která vedla k hlubokému sebepoznání, sebepřijetí i nalezení životní spokojenosti.

 

S inspiracemi i potenciálem aktivace proměn i pro vás! 

 

Open book

PŘÍBĚHY

Na 312 stranách vás provázím osobními příběhy, náročnými i úsměvnými, které byly pro můj růst zcela formativní. Už jen pouhé čtení může mít transformační uvědomění pro vás.
Open book

EMOCE

Prožijete se mnou tříletý příběh naší rodiny od příjezdu do Šanghaje a zabydlování s 16měsíční dcerkou, porod druhého dítěte a mateřskou proměnu, kariérní propady i objevování nových směrů.
Open book

INSPIRACE

Kniha je protkaná 19 vzdělávacími a inspirujícími částmi, ve kterých pro váš lepší život předávám vše, s čím mám osobní zkušenost a co fungovalo mně a mé rodině.
Open book

FOTOGRAFIE

Vybrala jsem i 90 soukromých fotek, ke kterým jsem vytvořila osobní příběhové popisky ze života, jak se tehdy odehrával pro hlubší představu.

Co o knize čtenáři?

Open book
Ten pribeh a uvedomeni jsou uzasna, obdivuhodna. Vracela jsem se pri cteni do mych fazi zivota a videla je zpetne jinak, jako nikdy predtim. Prisla mi spousta pochopeni a intenzivnejsi proziti mych vlastních temat. Brecela jsem pri cteni jak zelva a jeste i par dni po tom.
Martina Kimmich
Open book
Píšeš krásně, má to dynamiku, svěžest a spád. Líbí se mi také jak protkáváš děj odbornými tipy a radami.
Jakub K, manžel
Open book
Věrka odhrnuje závoj zapomnění KDO JSME, kam kráčíme a jakou vnitřní sílu máme.
Monika Papyan Hubáček
Open book
Věrko, tvoje knížka je.... já nevím jaké použít slovo. Dechberoucí. Husíkůživyvolávající. Otevřená. Nádherná.... V tvém příběhu nacházím tolik paralel k tomu svému, přestože jsou naše příběhy úplně jiné.- Ale ten hluboký vnitřní přerod, ochhhhj. Ty změny po porodech. To stahování starým světem zpátky. Díky tvým zápiskům dokážu lépe nahlédnout na některé své prožitky. Zase mám husí kůži, když ti to píšu a slzy v očích. U čtení slzím pořád.... Je to silné a otevřené.
Eliška Kopicová

Šangajský příběh zachycuje tříleté období pobytu naší rodiny v multimiliónové Šanghaji. Přijela jsem tam jako doprovod svého manžela, který tam získal pracovní zakázku.

 

Se šestnástiměsíční dcerkou Isabelle v náručí a v sedmém měsíci těhotenství jsem tak opustila všechny jistoty, pozice i finanční svobodu a zavřela dveře i před rozvířenými mediálními vodami po odvysílání pořadu Čtyři v tom.

Byly to nejtěžší roky mého života, které ale pro mou životní cestu představovaly zcela zásadní a hluboký životní obrat...

 

Z celého srdce vás zvu do celého příběhu, do kterého jsem vložila mnoho emocí při opětovném prožívání všech zážitků. Celý průběh psaní byl pro mě léčivým procesem, při kterém jsem dělala smír s minulostí a hluboce si uvědomila životní cestu nás lidí, tady na Zemi.

 

Kéž je pro vás můj příběh obohacením, inspirací a třeba i léčivým procesem na té vaší osobní cestě.

Toto není jen obyčejná příběhová kniha. Je to kus skutečného odžitého života, vetkaného do řádků, které budete číst. Při psaní jsem vše znovu prožívala a kapitoly jsou tak plné emocí.

 

Kniha je napsaná v přítomném čase skrze první osobu a má tak schopnost plně vás vtáhnout do prožitků, které mohou být i pro vás, už jen samotným čtením, transformační. Kniha je energetickou bytostí, která pro vás nese silnou podporu a praktickou inspiraci do vašeho života.

 

Nese také potenciál změny pro ty, co chtějí! 

 

Na cestě - Šanghajský příběh

498,- Kč

plus poštovné

Knihy odesíláme dvakrát týdně, vždy v úterý a ve čtvrtek. Svůj výtisk tak budete mít rychle u sebe! Pro odeslání do zahraničí napište přímo mně na vera@verasvach.com a knihu vám i s věnováním pošlu z Berlína. Platba možná EUR i PayPal.

Děkuji z celého srdce za Váš zájem i zakoupení! Věrka

Autentické příběhy někoho dalšího nás přivedou k zamyšlení nad naším vlastním životem...

Open book
Knihy jsou poklady a drahocenní přátelé, a pokud jsou slova v knize napsaná srdcem, jako jsou v této, stávají se nástrojem hlubokého vhledu do sebe, který rozeznívá tóny v lidských srdcích a léčí. Příběh vypráví o velikosti lidského odhodlání, odvahy, opravdovosti a potenciálu uskutečnit své sny. O cestě životem a jeho rozmanitosti jedné úžasné ženy. Kniha je plná zajímavého dobrodružství, odhaluje nitro ženy, která sdílí své prožitky, pocity, poznání, momenty probuzení a pochopení. Předává celému světu zprávu, že vše v našich životech je možné, pokud si to dovolíme a uvěříme v sebe. Je to obrovsky inspirující a povzbuzující pro všechny. Není nic, za co bychom se měli ve svých životech stydět, vinit či odsuzovat. Vše vede k růstu duše a máme svaté právo chybovat a vyvíjet se, brousit sami sebe jako diamant.
Z předmluvy knihy

V tomto videu vás vezmu dovnitř do knihy. I k nám domů!

 

O autorce

Věrka Švach (1979) pochází z Valašska a od svých 14 let je na cestě. Žila a studovala v různých zemích světa a vždy šla za svým srdcem.

 

V Praze vybudovala úspěšnou eventovou agenturu, aby se později vydala na cestu osobního rozvoje, hluboké vnitřní transformace a změny pracovního směru.

 

Nyní tou cestou provází druhé.

 

Se svým mužem Jakubem má tři děti a žijí společně v Berlíně. První těhotenství a porod byl zachycen kamerami České Televize pro dokusoap Čtyři v tom.