Zdá se vám váš život obyčejný, plný překážek a máte pocit, že ty nedobré věci se dějí jen vám?

Pak mám pro vás novou prožitkově-motivační knihu!

Kniha a elektronická II

Na cestě  - Šanghajský příběh

Provázím vás v ní náročným tříletým obdobím pobytu naší rodiny v multimiliónové Šanghaji. Přihodilo se toho mnoho, ale ta hlavní změna byla ta má, vnitřní! Od oběti a chudinky se dvěma malými dětmi až po spokojenou ženu, která si svůj život nově poskládala. 

 

Skrze tuto knihu můžete i vy začít vnímat to, kým jste i poznávat, jak chcete žít a co pro to můžete udělat. 

 

Tato kniha skrze své řádky, emoce a záměry nese silný potenciál trvalé životní proměny i pro vás! A současně posílí vaši sebe-důvěru, že je to možné i pro vás.

 

Open book

PŘÍBĚHY

Už jen pouhým čtením knihy získáte náhled na váš životinspiraci pro změny a vylepšení. Provázím vás šokujícími osobními příběhy, náročnými i úsměvnými, které byly pro můj růst zcela formativní.
Open book

EMOCE

Intenzivně se mnou prožijete tříletý příběh naší rodiny od příjezdu do Šanghaje a zabydlování s 16měsíční dcerkou, porod druhého dítěte a mateřskou proměnu, kariérní propady i objevování nových směrů.
Open book

INSPIRACE

Skrze vzdělávací a koučovací části knihy získáte konkrétní tipy a inspirace pro váš život, vztahy i práci. Aby se vám žilo spokojeně a mohli jste si i vy konečně plnit své sny!
Open book

FOTOGRAFIE

Ve fotografických částech knihy prožijete mnou napsané zkušenosti do hloubky. Jen tak si můžete pro sebe pak procítěně vybrat, jak chcete žít vy a jaké další konkrétní kroky v životě podniknout.

Co o knize říkají čtenáři?

Open book
Ten pribeh a uvedomeni jsou uzasna, obdivuhodna. Vracela jsem se pri cteni do mych fazi zivota a videla je zpetne jinak, jako nikdy predtim. Prisla mi spousta pochopeni a intenzivnejsi proziti mych vlastních temat. Brecela jsem pri cteni jak zelva a jeste i par dni po tom.
Martina Kimmich
Open book
Věrka ve mně tou knihou odemkla další vrstvu, další krok, další úroveň. Ten pocit, to ujištění, že můžeme vše, co chceme. Dokážeme vše, co chceme. Že vše je možné a dostupné pro nás pro všechny.
Pavla Chlupová
Open book
Už mám dočteno. Kniha byla úžasná. Díky za všechna poselství a tvou otevřenost nahlédnout do tvého života i Duše. Byla tam pro mě/nás spousta uvědomění. Jedna z nejdůležitějších pro mě byla část o Bhútánu. Mnohokrát jsem u ní brečela a je skvělé, jak si člověk může díky knížce uvědomit, co chce/nechce a kolik toho máme všichni společného i odlišného.
Aika Jindrová
Open book
Věrko, tvoje knížka je.... já nevím jaké použít slovo. Dechberoucí. Husíkůživyvolávající. Otevřená. Nádherná.... V tvém příběhu nacházím tolik paralel k tomu svému, přestože jsou naše příběhy úplně jiné.- Ale ten hluboký vnitřní přerod, ochhhhj. Ty změny po porodech. To stahování starým světem zpátky. Díky tvým zápiskům dokážu lépe nahlédnout na některé své prožitky. Zase mám husí kůži, když ti to píšu a slzy v očích. U čtení slzím pořád.... Je to silné a otevřené.
Eliška Kopicová

Šangajský příběh zachycuje tříleté období pobytu naší rodiny v multimiliónové Šanghaji. Přijela jsem tam jako doprovod svého manžela, který tam získal pracovní zakázku.

 

Se šestnástiměsíční dcerkou Isabelle v náručí a v sedmém měsíci těhotenství jsem tak opustila všechny jistoty, pozice i finanční svobodu a zavřela dveře i před rozvířenými mediálními vodami po odvysílání pořadu Čtyři v tom.

Byly to nejtěžší roky mého života, které ale pro mou životní cestu představovaly zcela zásadní a hluboký životní obrat...

 

Z celého srdce vás zvu do celého příběhu, do kterého jsem vložila mnoho emocí při opětovném prožívání všech zážitků. Celý průběh psaní byl pro mě léčivým procesem, při kterém jsem dělala smír s minulostí a hluboce si uvědomila životní cestu nás lidí, tady na Zemi.

 

Kéž je pro vás můj příběh obohacením, inspirací a třeba i léčivým procesem na té vaší osobní cestě.

Toto není jen obyčejná příběhová kniha. Je to kus skutečného odžitého života, vetkaného do řádků, které budete číst. Při psaní jsem vše znovu prožívala a kapitoly jsou tak plné emocí.

 

Kniha je napsaná v přítomném čase skrze první osobu a má tak schopnost plně vás vtáhnout do prožitků, které mohou být i pro vás, už jen samotným čtením, transformační. Kniha je energetickou bytostí, která pro vás nese silnou podporu a praktickou inspiraci do vašeho života.

 

Nese také potenciál změny pro ty, co chtějí! 

Na cestě - Šanghajský příběh

Můžete si vybrat mezi papírovou a elektronickou verzí knihy.

498,- Kč

plus poštovné

Pro odeslání do zahraničí napište přímo mně na vera@verasvach.com a knihu vám i s věnováním pošlu z Berlína. Platba možná EUR i PayPal.

Děkuji z celého srdce za Váš zájem i zakoupení! Věrka

Kniha a ekniha

Skrze můj životní příběh můžete proměnit i ten svůj! 

Open book
Knihy jsou poklady a drahocenní přátelé, a pokud jsou slova v knize napsaná srdcem, jako jsou v této, stávají se nástrojem hlubokého vhledu do sebe, který rozeznívá tóny v lidských srdcích a léčí. Příběh vypráví o velikosti lidského odhodlání, odvahy, opravdovosti a potenciálu uskutečnit své sny. O cestě životem a jeho rozmanitosti jedné úžasné ženy. Kniha je plná zajímavého dobrodružství, odhaluje nitro ženy, která sdílí své prožitky, pocity, poznání, momenty probuzení a pochopení. Předává celému světu zprávu, že vše v našich životech je možné, pokud si to dovolíme a uvěříme v sebe. Je to obrovsky inspirující a povzbuzující pro všechny. Není nic, za co bychom se měli ve svých životech stydět, vinit či odsuzovat. Vše vede k růstu duše a máme svaté právo chybovat a vyvíjet se, brousit sami sebe jako diamant.
Z předmluvy knihy

V tomto videu vás vezmu dovnitř do knihy. I k nám domů!

 

O autorce

Věrka Švach (1979) pochází z Valašska a od svých 14 let je na cestě. Žila a studovala v různých zemích světa a vždy šla za svým srdcem.

 

V Praze vybudovala úspěšnou eventovou agenturu, aby se později vydala na cestu osobního rozvoje, hluboké vnitřní transformace a změny pracovního směru.

 

Nyní tou cestou provází druhé.

 

Se svým mužem Jakubem má tři děti a žijí společně v Berlíně. První těhotenství a porod byl zachycen kamerami České Televize pro dokusoap Čtyři v tom.

Open book
Věrka odhrnuje závoj zapomnění KDO JSME, kam kráčíme a jakou vnitřní sílu máme.
Monika Papyan Hubáček