OD ZAČÁTKU

10denní cesta za proměnou prožívání vašeho života

K SAMOSTUDIU, K DISPOZICI IHNED!

Channelovaný online kurz v silném energetickém poli, které vás podrží při uskutečňování jednotlivých praktických kroků.

Od začátku - úvod
Od začátku - úvod

OD ZAČÁTKU

10denní cesta za proměnou vašeho života

K SAMOSTUDIU, K DISPOZICI IHNED!

Channelovaný kurz v silném energetickém poli, které vás podrží při uskutečňování jednotlivých praktických kroků.

Tak co, jak vám v životě je? Plány, sny a nová rozhodnutí jsou, ale vždycky vás semele realita života?

Tak jako pokaždé? Nestíhačky, křik, ztracenost a zas to vleklé vyčerpání?

Co kdyby už stačilo.

Co kdyby jste se už jednou pro vždy rozhodli, že takto už ne?

Že už to chcete jinak, nově. Klidněji a pohodověji. 

Jenže nevíte jak na to.

PROVEDU VÁS!
OD ZAČÁTKU.

Grafika Od začátku 1

Pokud chcete.

Pokud máte chuť a odvahu začít dělat věci jinak.

Ale je potřeba začít u sebe a od sebe. Samo se to nestane.

10 dní není moc, ale také to není málo, že? Otázkou je, zda vydržíte.  

Zda touha mít to už konečně jinak bude silnější než prokrastinace nebo další nekonečné úkoly.

10 dní, které mají vysoký potenciál umožnit cestu změny ve vašem životě.

PODRŽÍM VÁS.

Je tu pro vás má energie, mé silné energetické pole a ryze praktické, transformační a přitom jednoduché podněty pro změnu. Každý den po dobu 10 dní do vaší emailové schránky. Každý email nese můj silný energetický kód!

Co vám těchto 10 společných dní přinese?

Úlevu vaší mysli, vydechnutí.

Uleví se vám, aspoň trochu. Od vašich myšlenek, stresu a neklidu. Po kouskách každý den.

Odstup od všeho, co se vám děje.

To vám přinese více radosti a novou svěží optiku nahlížení na problémy a řešení.

Rozjasnění vaší všednosti.

Co když je to všechno ve skutečnosti jinak? Hezčí a férovější? To vám přinese více energie.

Osvojení jednoduchých mini technik.

Vše pro každodenní život, hezky prakticky, bez nutnosti hledat hodiny času na sebe.

Poznání inovativního přístupu k seberozvoji.

Do spolupráce vezmeme všechny vaše části - mysl, tělo, Duši. Bude vás to bavit!
Kamila Zadrobílková
Věrčina energie mě opět podpořila a postavila na nohy, vrátila radost a úlevu do každodennosti. Program doporučuji všem, kteří chtějí nacházet radost v dnech všedních i nevšeních. Techniky, které obsahuje jsou na pár minut, nic složitého a zahlcujícího a Věrčin hlas v meditacích je balzám na duši i na uši :-).
Kamila Zadrobílková
Lucie Kadlečková
Program mi příjemně osvěžil techniky, které již používám. Také jsem s tím do programu vstoupila, aby se mi některé zapomenuté opět aktivovaly a to se také stalo a příjemně to prohloubilo mou bdělost. Také mám ráda Věrky pole a bylo příjemné v něm těch pár dnů být a pracovat na své cestě s její oporou. Díky!
Lucie Kadlečková

Co je jiné oproti jiným motivačním programům?

AKTUÁLNOST

Výběr aktivit i slov podle nacítění a načtení aktuálních potřeb doby a průběžných účastníků. Vše je skládáno ve smysluplném načasování.

MÁ SILNÁ ENERGIE

Mám letité zkušenosti s prací s energií skupiny a v kurzech. Mé pole je čisté, pevné a silné. Podrží vás. Podpoří léčení a procesy, kterými nyní potřebujete projít.

BEZPEČÍ

Vím, co dělám! Roky pracuji s lidmi, mám potřebné vzdělání i zkušenosti. Jsem máma tří dětí, žiju v realitě, ne v iluzích. Stala jsem se mistrem práce s energií a spirituálními dary, které uchopuji bezpečně a vědomě.
Katharina Poláková
Jsem moc ráda, že jsem se mohla účastnit krásného počinu Věrky. Kurz mi dal příležitost pobyt sama se sebou a věnovat se sobě v takovém rozsahu, jaký byl pro mě možný. Děkuji za něj!
Katharina Poláková
Adéla Máslová
Cítila jsem, že mě "něco" volá. Tato cesta se mi ukázala ve chvíli, kdy jsem začala vnímat, že své emoce již nějakou dobu udusávám hluboko v sobě. Uvědomila jsem si, že jestli budu pokračovat, tak jednoho dne přijde výbuch, kterým uškodím sobě i svému okolí. A tak začaly emoce vyplouvat ven, někdy pěkně z ostra a někdy pozvolna. Mé tělo i okolí si říkalo o změnu a ta přišla právě zde - Od začátku - v běžné každodennosti. Přestala jsem své prožívání zastrkávat pod povrch. A to už zastrkané začalo vyplouvat a mě se začalo ulevovat.
Adéla Máslová

„Nečekejte na spásu zvenčí. Na věčné „až“ a „kdyby“.
Ta proměna vzejde z vás. Máte na to, já ve vás věřím!“

Dovolte si dát sebe jako prioritu a pojďme společně vylepšovat váš život! 

Okolnostem navzdory. 

Jak kurz probíhá?

Desatero

Ihned po přihlášení obdržíte netradiční Desatero s tipy na tzv. opatření pro následující dny. Nastavíte si hlavní záměr změny a získáte inspirativní a netradiční doporučení jak podpořit efekt kurzu.

Každodenní podněty

Další den (a pak následujících 10 dní) vždy ve stejný čas přijde emailem mini podnět k praxi pro následující den. Ve formě krátkého textu, videa nebo audio nahrávky, vše s energetickou podporou. Součástí bude extra tip pro proměnu v pracovní oblasti.

Průběh kurzu

Čekají vás 4 dny s podněty a praktickými kroky pro změnu. Následný den volna pro integraci (podpořeno mým energetickým polem) a 5 dní dalších podnětů. Vše se dá ihned aplikovat do vaší každodennosti. Prakticky a efektivně.

Extra tipy do práce

V každém emailu dostanete i praktický mini tip pro zapojení podnětů z této cesty do vaší pracovní oblasti. Možná vás až překvapí jednoduchost, ale přesto velká účinnost těchto praktických a zábavných tipů.

Na závěr celého kurzu mám pro vás připravený webinář odhalující "Jak jsem se udělala šťastnou". Sdílím s vámi zákulisí mé vlastní zkušenosti, proměny myšlení a klíčové prvky cesty za spokojeností a naplněním. V naprosto běžné realitě života. 

Cena je aktuálně místo 1 490 Kč  jen 550 Kč protože chci tento potenciál změny umožnit každému. 

Potvrzením objednávky umožňujete pro sebe energetické potvrzení vašeho odhodlání.

Mgr. Věrka Švach

Váš průvodce, healer a transformační kouč

V životě jsem si prošla mnohým. Odchod z domu ve 14, život různě po světě, podnikání, o které jsem přišla v Covidu, postupný příchod tří dětí, z nichž každé se narodilo v jiné zemi. Znám pocity ztracenosti, vyčerpání, tlaku i tíhy zodpovědnosti.

Ale pochopila jsem, že vnější okolnosti nedefinují to, kým jsme uvnitř a že i navzdory čemukoliv, co se nám v životě odehrává, můžeme být šťastní, spokojenívnitřně svobodní. Je to úleva!

Naučila jsem se díky každodenní inovativní práci na sobě přijímat realitu takovou, jaká je, uvolňovat své těžké myšlenky, změnit přístup ke stresu, vnímat své tělo a respektovat jeho potřeby i limity a dát sebe na první místo. 

Až touto vnitřní změnou postoje k sobě samé a k životu celkově se začal zcela radikálně proměňovat i můj život navenek. Nyní žiji v krásných a smysluplných vztazích, v rodině spolu-pracujeme, nedřu se a nestresuji, raduji se z maličkostí a každodenně vnímám, možná až extaticky a bláznivě, krásu a pomíjivost života. 

A toto přeji vám všem! Jsem hluboce přesvědčená, že je to tu pro nás všechny. A já si dovoluji vás provést touto cestou OD ZAČÁTKU. 

Díky mému životu a vzdělání v zahraničí (momentálně Berlín) jsou mé techniky a mentorské přístupy neotřelé, inovativní, pozitivní a zábavné. Díky mým rozvinutým a bezpečně uchopeným spirituálním darům přináším spirituálnější přesah, aktivuji v lidech cítění a mé energetické pole umožňuje účastníkům skutečnou a pravdivou cestu vnitřní změny

Velmi se těším, co společně prožijeme a jak se vám život začne proměňovat! Bude mi ctí být i pro vás v průběhu těchto 10 dní průvodcem!

Otevírá se pro vás potenciál začít nadobro proměňovat váš život.