5 důvodů proč české ženy nemají vše, co chtějí

Po čem ženy touží? Zkuste se zeptat těch kolem vás. Možná vám hned na první dobrou řeknou, že jsou spokojené a mají vše, co chtěly. Zdraví, děti, manžela a vlastně i ta práce je dobrá. Ale když jim vytvoříte bezpečný prostor, ve kterém se uvolní, a začnete jim opravdu naslouchat, zjistíte, že tam uvnitř leží ještě hlubší pravda.

Se ženami pracuji již mnoho let jako kouč, mentor, průvodce i spirituální kanál. Měla jsem tu čest provést stovky z nich procesem proměny jejich života. Proměny zevnitř – ven. Sama jsem se také potřebovala podívat své vlastní pravdě do očí a přiznat si, že věci na povrchu nejsou tak upřímné, jako ty uvnitř. A postupně si život krok za krokem, rok za rokem, poskládat podle toho, kým jsem uvnitř doopravy a po čem doopravdy toužím, a jak to chci žít.

Již více než 10 let žiji v zahraničí, na Východě i Západě planety a nyní jsme s rodinou zakotvili v západním Berlíně. Mám globální nadhled a „projektorskou“ schopnost u žen vyfiltrovat nalepené vrstvy nepravdivých omezení a tvrzení jak z rodiny, společnosti nebo kolektivního vědomí. Omezení, kterým ženy uvěřily a podle toho žijí. Často mně přichází vhled svěrací kazajky.

Sepsala jsem 5 nejčastějších důvodů, proč české ženy nemají vše, co chtějí. Ano, dovoluji si napsat slovo „české“, protože máme něco, co nás opravdu více definuje a omezuje. Na vlastní kůži jsem se s tím popasovala a mnoho mých klientek též. A vy si tím osvobozujícím procesem transformace a expanze můžete se mnou projít také!

1: Ženy uvěřily, že vnější okolnosti formují a definují jejich život – je to tak. Byly v tom vychovávané. Jak se narodíš, tak zemřeš. Náš úděl je daný… A ani výchova, či vzdělávání nepředává nástroje, jak pracovat sám se sebou, posilovat svůj mindset nebo trénovat schopnosti růstu. Vnější okolnosti jsou jen odrazem toho, kým jsme se postupně staly! Čemu jsme uvěřily, na co jsme říkaly ano, a na co ne. A měnit něco venku můžeme jen a pouze od nás zevnitř. Naším myšlením, rozhodováním, prociťováním nebo každodenním postupným novým konáním. Je to postupný proces. Ale základem je uvěřit, že to máte ve svých rukou!

2: Ženy se uzamkly do iluze rolí – převzaly společenské popisky, jak která role vypadá. Je tak nějak česky kolektivně dáno a definováno, co je dobrá máma, jak by se měla chovat dobrá žena či manželka nebo jak vypadá život po čtyřicítce, padesátce, šedesátce… Je to iluze!! Uměle zformovaná za roky utlačování osobní svobody člověka, bez přístupu k „tajemstvím“ osobního rozvoje. My Češi máme také sklony k bezpečnému chování stáda (raději nevyčnívat) a po staletí jsme si navykli odevzdávat naši moc druhým – lepším, bohatším, lékařům, autoritám. Když si ale toto zvědomíme, jde to začít měnit. Primáně u sebe a skrze sebe u celé společnosti.

3: Ženy se stydí vydělávat velké peníze – nesluší se to, hodná holka je pokorná a chudá. Žena s penězi určitě není dobrou mámou. Vnímáte to odsouzení? A tolik energie prastaré závisti? Možná to cítíte v sobě vůči druhým. Tím pádem to na hluboké úrovni pociťujete i vůči sobě. Velké peníze jsou ale nádherné! Osvobozující. A žena má neskutečný talent vydělat tyto peníze svou osobností, svými unikátními schopnostmi a talenty a ještě tomu dát duchovnější přesah. Jsem hluboce přesvědčená o tom, že finančně bohatá žena je lékem dnešní společnosti. A tak vás chci hlavně utvrdit ve vědomí, že velké peníze ženám náleží stejně tak jako mužům a že když se s nimi naučíme zacházet (investice, vědomé nakupování, daňová optimalizace, spolupráce s partnerem…), je to pro nás bezpečné a blahodárné.

4: Ženy se drží při zemi – v hlasitosti projevu, ve snech, v cílech, v s.xu, v komunikaci svých potřeb a názorů, v podnikatelským plánech či v kariérním prosazení. Je to tak, ženy si navykly (obzvlášť po dětech) sklonit pokorně hlavu, být tu primárně pro druhé a už moc neřešit sebe. Své sny a vize většinou uzamknou do šuplíku „mládí“ a odevzdají svou moc – muži, zaměstnavateli, státu, svým rolím… Nastal čas projevit sebe a to, kým doopravdy jsme! Duše sem na Zemi nyní přišly růst, realizovat své schopnosti a talenty, poznávat hranice a limity, proměňovat svět. Tak pojďte ukázat, jaké bohatství se skrývá uvnitř vás! Vaše Duše vám jednou poděkuje.

5: Jedno potlačují pro druhé – ženy uvěřily, že je potřeba si vybrat! Kariéra nebo mateřství? Manželova kariéra nebo moje? Mé vlastní štěstí, nebo štěstí těch druhých? Péče o mě nebo o celou širokou rodinu? Díky vyspělosti naší doby máme mnoho způsobů, které nám umožňují expandovat ve všech oblastech života. Máme také možnost podpůrných kruhů a komunit stejně smýšlejících žen, které nám mohou dát oporu a know-how v procesu vnitřní změny. Je potřeba získat novodobé znalosti, osvojit si nové schopnosti, posílit svůj mindset a naučit se to vše komunikovat. Můžeme mít vše. Zdravé tělo, zářivé vztahy, naplňující povolání, bezpečný domov, finanční zajištění… Můžeme. Jen je potřeba vzít to od základů, vyhrnout rukávy a pustit se do celostní práce.

Poznaly jste se v tom? Klidně napište do komentáře. A jak z toho ven? Co s tím? Kde začít? U SEBE! To je asi jasné, že? Sami na sebe však pochopitelně objektivně nevidíme a je fajn mít na to průvodce nebo kouče. Aby vás provedl tím procesem. Doporučuji si najít takového, který si prošel/prošla tím, čím chcete projít vy.

A pokud máte chuť podívat se na to se mnou, srdečně vás zvu na můj inspirativní online workshop TAJEMSTVÍ dlouhodobě šťastného, zdravého a úspěšného života. Opakuji ho naživo ve čtvrtek 30.5.2024 od 18 hod. Přihlásit se můžete ZDARMA tady. První vysílání bylo úžasné, ženy sdílely tolik AHA momentů a průlomů, že jsem se rozhodla vše opakovat.

Tak se stavte pro novodobé pohledy a přístupy, možná ne vše bude úplně příjemné. Jsou TAJEMSTVÍ, která by už nám ženám neměla zůstat skrytá!! Přijďte se také vykoupat v mém energetickém poli a propojit naživo s ostatními ženami. Je to léčivé, motivační, nakopávací, ale přesto laskavé a soucitné. Budu se na vás těšit, přihlášení TADY.

Inspiroval vás tento příspěvěk?

Zanechte ve formuláři svůj email a zašlu vám jako prvnímu nové podcasty, články, videa a další inspiraci do každodenního života :-)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.