Jak jsem napsala knihu Na cestě: Šanghajský příběh

Vážení a milí čtenáři, ano ano, je to tak, napsala jsem knihu!

Chápete to? Já občas ne. Někdy se musím štípnout, abych si uvědomila, že je to pravda. A mnohdy ani nevím, jak se to stalo. Byl to fascinující, hluboký a silný proces tvorby, ve kterém jsem byla a neměla stání, dokud se to celé nedokonalo. Dokud jsem nedržela v rukou fyzický hotový výtisk mé knihy. A ten moment přišel a byl opravdu dojemný.

Až nyní, zpětně, když se ohlížím vnímám, co všechno mně v průběhu psaní pomáhalo. Jak po stránce vnitřní (síla rozhodnutí, vytrvalost, disciplína, řád), tak kreativní (psaní srdcem, doprožívání emocí, základy psaní knihy, vzdělávání v oboru), ale také po stránce podpory od mé rodiny.

Vše by to vydalo na hoodně dlouhý blogový článek. A to já budu radši, když si budete číst mou knihu:)

Ráda mám ale mimo psaného slova slovo mluvené, a tak jsem o celém procesu knihu nahrála podcastovou epizodu „Jak jsem napsala knihu“ Je to epizoda č. 2 v nové, páté, sériii. K poslechu tady na webu nebo přímo na Spotify tady.

Může se vám hodit, pokud plánujete nějaký vlastní projekt, nebo máte před sebou něco náročného, nový začátek, etapu.

Můžete vzít tento můj příběh psaní knihy jako takovou případovou studii o jednom ne úplně malém projektu. Na začátku byla jedna poklidná rozprava s mojí mamkou u rodičů v kuchyni. A na konci…. no, právě to všechno, co se nyní děje. Knihu čtou už stovky čtenářů, líbí se jim a posílají mně dojemné zpětné vazby.

A o čem že ten Šanghajský příběh je?

„Na cestě“ zachycuje tříleté období našeho pobytu v multimiliónové Šanghaji. Jela jsem jako doprovod svého manžela, který tam získal pracovní zakázku. Se šestnáctiměsíční dcerou Isabelle v náručí a v sedmém měsíci těhotenství jsem tak opustila všechny jistoty, pozice i finanční svobodu a zavřela dveře i před rozvířenými mediálními vodami po odvysílání pořadu Čtyři v tom. Byly to nejtěžší roky mého života, které ale pro mou životní cestu představovaly zcela zásadní a hluboký životní obrat.

Kniha je obohacena vzdělávacími a inspirativními kapitolami, ve kterých, nyní už jako transformační kouč a mentor, provázím přínosnými technikami pro zkvalitnění náročných částí života. Čtenář také může prožít část příběhu i skrze desítky osobních fotografií.

Kéž je vám tento celý můj příběh inspirací a snad i podporou do vašich velkých nebo malých projektů. Kéž je vám inspirací celá kniha, i podcast o tom, jak jsem ji napsala. Je skvělé snít, ale ještě skvělejší je jít si ty sny reálně naplňovat.

Nyní si můžete knihu pořídit v jedinečné narozeninové akci se slevou celých 44%. Akce platí do nedělní půlnoci 3.9. a slevový kód je VERKA44. Už není na co čekat, naopak, kniha se svým potenciálem aktivovat ve vás takovou změnu, kterou nyní čtenář potřebuje, na vás už čeká.

Objednat můžete přímo TADY.

Věrka

Inspiroval vás tento příspěvěk?

Zanechte ve formuláři svůj email a zašlu vám jako prvnímu nové podcasty, články, videa a další inspiraci do každodenního života :-)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.